falbakma.com logo

Kahve Falı SembolleriBurçlar

Aslan Burcu

Aslan (Leo) 23 Temmuz – 22 Ağustos

                                                                                               GENEL ÖZELLİKLERİYıldızınız : Güneş (En üstün güç temsilcisi)Gurubunuz : Ateş, pozitifBurcunuzun cinsiyeti : ErkekÜstün yeteneğiniz : Plan kurmaÖzelliğiniz : CömertlikEmeliniz : Yükseğe ulaşmakAmacınız : Çok şeye kavuşmakYenmeniz gereken huyunuz : Kendini beğenmekUğurlu gününüz : PazarUğurlu taşınız : Sarı safir, sarı pırlanta

Uğurlu renkleriniz : Koyu sari, altın sarısı ve orkideUğurlu çiçekleriniz : Kırmızı gül ve orkideUğurlu kokularınız : Misk, portakal çiçeği ve gülUğurlu müziğiniz : Neşeli ve oynak parçalarMuhtemel hastalıklarınız : Kalp ve kan dolaşımı hastalıklarıUygun olan eş: Koç ve YayBaşarılı olacağınız meslekler : Askerlik, doktorluk, kimyacı, dişçi, güzellik uzmanı, kara hava denizle ilgili işlerOlumlu aslan özellikleri : Cömert, yaratıcı, hevesli, ileri görüşlü, ateşli, kendini her zaman gösterebilen.Olumsuz aslan özellikleri : Kendini beğenen, tartışma kabul etmeyen, züppe, sabit fikir, güce düşkün, tutucu.

 

aslan-burcu

KARAKTERİSTİK ÖZELLİKLERİ

 • Bu burcun insanları genelde otoriter bir yapıya sahiptir.
 • Daima yaptıkları ile öğünürler.
 • Toplumda ilgi odağı olmak ve tanınmak isterler.
 • Kızdıkları zaman çok ateşli olurlar.
 • Daima insanlık için adeta kendilerini feda eden bir yapıya sahiptirler. Bu yüzden çok fedakarlıklara katlanıp etrafındaki insanlara yardım elini uzatırlar.
 • Aslan burcunun manyetik alanı çok güçlü olduğu için bu burca rastlayan insanlar onun etrafından kolay kolay ayrılmazlar.
 • Aslan burcunun diğer adı da “Kral burcu” dur. Krallar daima önden gider. Aya ilk ayak basan insanın da Aslan burcunda doğan Neill Armstrong olmasına şaşmamak lazım.
 • Güçlü bir isteğe sahiptir.
 • Kendinden emin ve kararlı bir biçimde eyleme geçer. Ancak karar vermekte ve seçim yapmakta çok aceleci davranır.
 • Onu mantığından çok duyguları yönlendirir.
 • Çok parlak bir kişiliğe sahiptir.
 • Kendi değirmenini döndürmek için kuyudan su taşır gibi konuşur ve sustuğu zaman ise bu daha çok mistik, esrarlı bir hava yaratmak yani karşısındakini etkilemek içindir.
 • Bazen riske girmemek için susar.

ASLAN BURCU ERKEĞİ
Aslan burcunda doğan erkekler gururuna düşkündürler Onu övmeniz, methetmeniz, yaptıklarının ne kadar isabetli olduğunu tekrarlamanız onun çok hoşuna gidecektir. Kendisini çok üstün gören bu erkek, bunu çevresinden de duymak ister. Aslan burcu erkeği kolay öfkelenir. Bu burcun erkeğinin öfkesi yakıcıdır. Fakat pek uzun süreli değildir. Aslan burcunda doğan erkekte pek çok üstün vasıf vardır. Aynı zamanda ateşli bir aşık olan bu burcun erkekleri kadınları kolay kolay bırakmazlar.
ASLAN BURCU KADINI
Aslan burcu kadını yalandan nefret eder. Kendisi çok mert olduğu için karşısındakinden de aynı şeyi bekler. Aslan burcu kadını çoğu zaman rol yapar. Sakın yalancı bir tip olduğunu zannetmeyin. O hayatı bir tiyatro gibi kabul eder ve kendiside iyi bir sanatçıdır. Özellikle neşeli olduğu zaman en küçük olayı bile bambaşka şekilde anlatır, sizi adeta büyüler. Böyle bir kadınla arkadaş olmak çok keyiflidir. Çünkü günleriniz, zevkli, neşeli ve renkli geçer. Ancak bu kadın kolay kolay dost seçmez. İnsanlara çabuk güvenmez. Sahip olduğu dostlarına karşı ise son derece sadıktır ve onlar için her türlü fedakarlığa katlanır.
YÜKSELEN BURCUNUZ ASLAN
Eğer Astroloji haritanızda Aslan Burcu yükseliyorsa o zaman son derece babacan ve otoriter bir yapıya sahipsiniz demektir. Bir güneş gibi parlayıp etrafınıza iyimser bir enerji saçıyorsunuz. Cömert ve fedakar bir yapıda olup diğer insanların dikkatini çekmek istiyorsunuz. Bu yüzden toplumda kolay tanınmak için her şeyi yapmaya hazırsınız. Böyle işlerde çalışmak sizin için gerçekten gerekli. Kendinize olan güveniniz ve karizmatik yapınız her zaman sizi hayatta muvaffak edecektir.

Etiketler: , , ,

5 Comments

 1. gulacan11 Kasım 2013 at 09:04Yanıtla

  bugun para bekliorum olackmi

 2. gulacan11 Kasım 2013 at 10:50Yanıtla

  cidiyim

 3. gulacan12 Kasım 2013 at 08:13Yanıtla

  BUGUN BEN SEVINECEKLMIYIM ERENMEK ISTIORUM

 4. gulacan28 Kasım 2013 at 13:50Yanıtla

  slm bende bir sye avmi eyrenmek istiorum

 5. safdsaklfjdsakg29 Mayıs 2014 at 18:18Yanıtla

  ya ben birini seviorumda o beni sevecek mi onu öğrenmek istiorum!!

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

siberalem canlı sohbet
Kahve Falı Sembolleri
Kahve Falı Sembolleri
Ücretsiz Tarot Falı

tarot

Yıldızname

yildizname (1)

Günlük Burç Yorumları

burc3 (1)