falbakma.com logo

Kahve Falı SembolleriBurçlar

Boğa Burcu

Boğa (Taurus) 21 Nisan – 20 Mayıs

GENEL ÖZELLİKLERİ

Yıldızınız : Venüs (Güzellik, sevgi ve güzel sanatların temsilcisi)Gurubunuz: Toprak, negatifBurcunuzun cinsiyeti : DişiÜstün Yeteneğiniz : Sıcakkanlı olmak ve istediğini bilmekÖzelliğiniz: Dost ruh ve koruyuculuk. Astrologlar Boğa için “Zenginlik Burcu” olarak söz eder.Emeliniz : Devamlı ileri atılımAmacınız : Mal, mülk, lüks ve büyük servet sahibi olmakAnahtar sözcüğünüz : SüreklilikYenmeniz gereken huyunuz: Alınganlık, kuşku, lüks özlemi ve bencillik Kozu : Karşısındakinin düşüncesini okuyabilme yeteneğiAradığı şey : Sağlam temeli olan her şeyGitmeyi sevdiği yerler : Doğa, kırlarEğlencesi: Bahçe işleri, yemek zevkiUğurlu Gününüz : CumaUğurlu taşınız : ZümrütUğurlu renkleriniz : Pembe, gök mavisi, krem ve koyu yeşilUğurlu çiçekleriniz : Kırmızı gül, pembe karanfilUğurlu müziğiniz : SenfonilerMuhtemel hastalıklarınız : Boğaz, boyun ve hormon hastalıklarıUygun olan eş : Yengeç , Başak , Oğlak ve BalıkBaşarılı olacağınız meslekler : Hemen hemen her mesleğe yeteneğiniz var. Askerlik doktorluk, kimya alanı, dişçilik, demir çelik işleri, ticaret, mühendislik, endüstri dalları, pratik mesleklerOlumlu yönleri : Sabit ve dürüst. Aşırı duygusal ve anlayışlı. Kendi halinde gayet sakin. Şefkatli ve cömert. Pratik ve metin. Çok üretken ve verimli. Soğukkanlı, paniksiz.Olumsuz yönleri : Gereksiz yere inatçı. Mesafeli, kati. Duygusal zevklere karşı aşırı hoşgörülü.

boğa-burcu

KARAKTERİSTİK ÖZELLİKLERİ

  • Bu burcun insanları daima para konusunda fikir üretebilen ve finans ile ilgili durumlarda çabuk fikir üretebilen insanlardır.
  • Genelde çok inatçı bir yapıya sahip oldukları için bildikleri konusunda sabit bir yapıdadırlar.
  • Boğa’nın gölgesi iç huzuru dışsal güvenceyle karıştırmaktır. Gerçekte içsel güvenceden doğan huzuru aramasına rağmen, bunun dış dünyada yansıması olan, para, varlıklar ve insanlar arası deneyimsel-dengeyi saplantı haline getirebilir. Bu yüzden inatçı, materyalist, günlük düzenini bozma korkusuyla kendini sıkıntıdan patlatan biri haline gelebilir.
  • Güvence zihinsel düzeyde de bir hareketsizliğe dönüşebilir. İnatçılığı ve irade gücü gibi kaynaklar gölge olarak esnek olmamayı, deneyimlere dar kalıplar içinde, hayal gücünden yoksun tepkiler vermeyi doğurur.

BOĞA BURCU ERKEĞİ
Boğa burcu erkekleri, sadık dost, iyi bir eş, şefkatli bir baba ve mükemmel bir aile reisi olular. Boğa burcunda doğan erkeklerin kendilerine has çeşitli özellikleri vardır. Böyle bir erkekle evlenmek ve onunla mutlu olmak istiyorsanız, bunlara çok dikkat etmelisiniz.
BOĞA BURCU KADINI
Boğa burcu kadını çok cana yakın, beğenilen, aranılan tiplerdir ve sevilmek için yaratılmışlardır. Evlilik ve annelik onlara çok yakışır. Boğa burcu kadını güzelliklere çok düşkündür. Onun için güzel olan her şeyin değeri vardır. Özellikle müzik ve resim ona zevk verir. Ayrıca pahalı olmayan anlamlı hediyelerle yani bir çiçekle bile onun gönlünü kazanabilirsiniz.
YÜKSELEN BURCUNUZ BOĞA
Eğer Astroloji haritanızda Boğa Burcu yükseliyorsa o zaman inatçı, sabit fikirli ve değer verdiğiniz her şeye sahip olmak isteyen bir insansınız demektir. Hayata genel bakış açınız da hep böyle olduğu için kendinizi adeta birtakım şartlanmalara bağlı olmanız tek bir yönde sabit olarak ilerlemenizi öngörüyor. Bunun yanı sıra disiplinli bir kişisiniz. Genelde sevdiğinizi ve sevmediğinizi hemen birbirinden ayırtabilecek bir yapıdasınız.

 

 

 

 

 

 

Etiketler: , , , ,

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

siberalem canlı sohbet
Kahve Falı Sembolleri
Kahve Falı Sembolleri
Ücretsiz Tarot Falı

tarot

Yıldızname

yildizname (1)

Günlük Burç Yorumları

burc3 (1)