12/09/2018 Burç Yorumları

16/09/2018 Burç Yorumları

Balık Burcu= Bu aralar çok düşünceli ve kırılgansın. Yaşadığın olumsuzluklar yüzünden karar almaktan korkuyorsun. Ama dikkat etmelisin bu kararsızlıklar yanlış tercih yapmana sebep olabilir.

Kova Burcu= Oldukça stresli ve gergin bir gün geçireceksiniz. Bu durum karşısında moralinizi bozmamalısınız. Uzun zamandır beklediğin güzel bir haber alacaksın. Buda bütün stresinizi yok edecek.

Oğlak Burcu= Güne oldukça enerjik başlayacaksınız. Kendine özgü kararlarınla çevrenden övgüler alacaksın. İş hayatında oldukça güzel teklifler alabilirsin. Bunları güzel değerlendirirsen güzel sonuçlar elde edebilirsin.

Yay Burcu= Bazı yaşadığın durumlardan ders çıkardın ve insanlara karşı mesafe koymayı artık yapabiliyorsun. Arkadaşlarınla oluşturduğunuz planları bugün gerçekleştirebilirsiniz. Güzel bir gün seni bekliyor.

Akrep Burcu= Dikkatli olman gereken bir gün geçireceksiniz. İstenmeyen bazı laflar sizin kulağınıza gelecek ve bu durum oldukça canınızı sıkacak. Kişiler arasında mesafe koyma vakti geldi sanırım.

Terazi Burcu= İleriye yönelik bazı kararlar alacaksınız. Yeni ev, yeni iş ya da yeni çevre gibi değişiklikler. Bazı konularda maddi desteğe ihtiyacınız olacak. Biraz daha az harcama yaparsanız desteğe ihtiyacınız kalmayacaktır.

Başak Burcu= Aileniz arasında ufak tartışmalar çıkabilir. Ama aşk hayatınızda önemli gelişmeler olacak. Olumlu cevaplar alacağın bir dönemdesin. Atacağın her adım senin için önemli sonuçlar elde edecek.

Aslan Burcu= Öfkeni kontrol edemiyorsun ve insanları kırmakta her zaman bir numarasın. Her konuda karşı tarafı suçluyorsun ama artık kendini sorguya çekme zamanı geldi.

Yengeç Burcu= Arkadaşlarına kendinden fazla ödün veriyorsun ve beklediğin karşılığı alamayınca canını sıkacaksın. Artık çevrene el atma vakti geldi sanırım.

İkizler Burcu= Sanki herkes üzerinize geliyor ve bu durumdan oldukça rahatsızsınız. En yakın arkadaşınızdan destek alacaksınız. İlişkiniz de bazı sorunlar ortaya çıkabilir. Alttan almaya özen göstermelisiniz.

Boğa Burcu= İnatçı olmanız sizi oldukça olumsuz etkiliyor. Bazı konularda inadınızı bırakmanız lazım. Kariyeriniz de bazı değişikliklere karar vereceğiniz durumlarla karşı karşıya gelebilirsiniz.

Koç Burcu= İnsanlara karşı her zaman pozitif düşünce yapısına sahipsiniz. Buda sizi bir adım önde tutuyor. Çevrenizden ufak hediyeler alabilirsiniz. Bugün sizin gününüz iyi değerlendirmeye özen gösterin.

By admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

05464843166
× Whatsapp