12/09/2018 Burç Yorumları

20/09/2018 Burç Yorumları

Balık Burcu= Uzun zamandır planladığınız bir aktiviteyi gerçekleştirmek için hazırlıklar yapacaksınız. İlişkinizde bir takım sorunlar yaşayabilirsiniz. Siz her zaman ki gibi nasıl davranacağınızı bildiğiniz için sorunların üstesinden gelebilirsiniz.

Kova Burcu= Yakın çevrenizden biriyle kısa süreli ayrılıklar yaşayacaksınız. Ayrılığın etkisiyle bir süre moral düşüklüğü oluşabilir.

Oğlak Burcu= iş gereği uzun bir yolculuğa çıkabilirsiniz. Farklı programlara katılabilir, arkadaşlarınızla toplu bir eğlenceye gidebilirsiniz. Uzun zamandır beklediğiniz güzel bir haber alacaksınız. Bugün sizin gününüz tadını çıkartmalısınız.

Yay Burcu= Bu hayat seni çok yormuş. Artık hiçbir şeye tepki gösterecek halin yok. Seni tek anlayan kişi en yakın arkadaşın. Çevrendeki insanları gözden geçirirsen bu düşüncelerin önüne geçebilirsin.

Akrep Burcu= Her olaya bu kadar tepki göstermemen gerekli. Çevredeki insanlar tarafından uyarılmana rağmen hala dik kafalı davranmaya devam ediyorsun. Ama biraz uyarıları ciddiye alman senin için daha iyi olacaktır.

Terazi Burcu= Maddi yönden sıkıntıya gireceğin bir döneme giriyorsun. Ailenizden destek alabilirsiniz. Sorunlarınızı içinize atmak yerine paylaşmayı tercih etseniz sıkıntılarınız biraz daha azalacaktır.

Başak Burcu= Oldukça kararsız kaldığın bir dönem geçiriyorsun. İş hayatında risk almamak için adımlar atmaya korkuyorsun. Ama bu kararsızlığa bir son vermelisin.

Aslan Burcu= Kendini beğenmiş tavırlarınla oldukça rahatsız eden davranışların var. Her konuda özgüvenin çok yüksek ve kendine çok güveniyorsun. Rahatsız edici davranışlarını gözden geçirmen gerekir.

Yengeç Burcu= Bu aralar yalnız kalmak istiyorsun. Yakınlarından yalan yanlış duyduğun sözler oldukça canını sıkıyorsun. Ama takmamayı bir türlü yapamıyorsun. Bu gibi durumlarda kulak ardı etmen senin için daha sağlıklı olacaktır.

İkizler Burcu= Sinirini bozan insanlara karşı büyük tepkiler veriyorsun. Hiç düşünmeden yaptığın davranışlar sonucunda pişman oluyorsun. Biraz daha düşünerek hareket etmelisin.

Boğa Burcu= Yapılan nankörlükler karşısında büyük hayal kırıklıkları yaşıyorsunuz. İnsanlar sizin iyi niyetinizden yararlanarak sizi kullanmayı tercih ediyorlar.

Koç Burcu=  Yaptığın bazı hatalardan dolayı pişmanlık duyuyorsun. Ama zamanı geri alma gibi bir şansımız yoktur. Geçmişi bırakarak geleceğe odaklanmalısın. İş konusunda büyük yatırımlara adım atabilirsiniz. Bu sizi oldukça mutlu edecek.

 

 

By admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

05464843166
× Whatsapp