12/09/2018 Burç Yorumları

24/09/2018 Burç Yorumları

Balık Burcu= Bu günlerde fazla düşüncelisin. Ufak sorunları kafana takıp gözünde büyütmeyi seviyorsun sanırım. Kendini yalnız hissediyorsun ama etrafındaki insanların farkında değilsin.

Kova Burcu= Aşk hayatınızda oldukça hızlı gelişen durumlar karşısında şaşkınlığınızı gizleyemiyorsunuz. Doğru kişiyi bulmanıza çok az kaldı. Acele etmemek ve zamanını beklemek sizin için doğru tercih olacaktır.

Oğlak Burcu=Beklemediğiniz üzücü bir haber alabilirsiniz. Bu aralar sessiz, sakin, kendi kabuğunuza çekilmeyi tercih ediyorsunuz. Yaşadığın olaylar karşısında fazla yoruldun ve kendinizi böyle ifade etmektesiniz.

Yay Burcu=Yaşadığın problemleri artık geride bırakmalısınız. Bu konulara takılarak geleceğine yön vermekte zorlanıyorsunuz. Ve birçok şeyi kaybettiğinin pişmanlığını yaşıyorsunuz.

Akrep Burcu=Yeni ay sizi sağlık konusunda olumsuz etkiler altına alabilir. İstenmeyen bir takım sağlık problemleri yaşayabilirsiniz.

Terazi Burcu=Bu günlerde biraz üzerinize fazla gelinecek ve bazı konuşmalar sizi huzursuz edecektir. Mantığınızla hareket etmeyi tercih etmeniz sizin için en iyi tercih olacaktır.

Başak Burcu=İnsanları mutlu etmek için elinden gelen bütün imkanları kullanıyorsun. Onların iyi olduğunu görmek seni fazlasıyla ediyor. İyi niyetli olman seni bir adım önde tutuyor.

Aslan Burcu= Zamana bırakmaktan nefret ediyorsun. Hemen olmasını istiyorsun ama dünya sadece senin etrafında dönmüyor. Aceleci tavırların yüzünden karşı tarafı oldukça üzdüğünün farkına varmalısın.

Yengeç Burcu= Hareketli ve enerjik yapınla oldukça dikkat çekiyorsun. Kafana hiçbir şeyi takmaman düşmanlarını çatlatıyor. Ertelediğin bazı planlar yakında gündeme gelecek ve yapmak için faaliyete geçeceksin.

İkizler Burcu=   Fazlasıyla azimli bir yapın var. Olmaz diye bir şey yok senin hayatında. Önüne her gelen engeli aşıyorsun ve hedeflerine ulaşman için sayılı günlerin kaldı. İnsanlar sana hırsın yüzünden tepki verseler de sen onları takmamalısın.

Boğa Burcu= Her şey yolunda gidiyor derken yine bir aksilik çıkıyor. Bu aralar bir şanssızlık var sende. Ama bu durum fazla devam etmeyecek. Hiç beklemediğin güzel bir teklif seni bekliyor.

Koç Burcu= Fazlasıyla dobra bir yapın var. Hiçbir şeyi içinde tutamıyorsun. Bazen kırıcı olabiliyorsun. Ama çevrendekiler alışmışlar sana onun için bu kadar rahat konuşabiliyorsun.

By admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

05464843166
× Whatsapp