28/09/2018 Burç Yorumları

Boğa Burcu= Yakın zamanda ailenize yeni kişiler katılabilir. Ve yeni ilişkiler için hazır olduğunuz bir dönemdesiniz. Önünüze gelen fırsatları iyi değerlendirmelisiniz.

Koç Burcu= Fazla yoğun bir gün geçireceksiniz. Bazı olumsuz durumlar ile karşılaşabilirsiniz. İş konusunda beklenmedik zararlar oluşabilir. Fazla harcamalardan uzak durmalısınız. Maddi sıkıntılar çekeceğiniz bir döneme gireceksiniz.

Balık Burcu=  Arkadaş ilişkilerinizde bazen kırıcı olabiliyorsunuz. Yaşadığınız ufak tartışmalar canınızı fazlasıyla sıkıyor. Bazen sinirlerinize hakim olamıyorsunuz. Bu durumunuzdan sizde şikayetçisiniz ama elinizde olmadığını düşünüyorsunuz.

Yay Burcu= Oldukça rahat bir ruh haliniz var. Size bir şeyi yaptırabilmek için kırk defa söylemek gerek. Aşk hayatınızda yeni gelişmeler olabilir.

Terazi Burcu= Her zaman adaletli olmaya çalışıyorsunuz. Ama bazı konularda adaleti sağlayamıyorsunuz. Özellikle kendiniz fazlasıyla haksızlığa uğruyorsunuz. Hakkınızı savunmadığınız için kendinizi ifade edemiyorsunuz.

Akrep Burcu= Oldukça yorgun geçen haftanızı bugün ufak bir kaçamakla değerlendirme şansı yakalayabilirsiniz. Arkadaşlarınızla sosyal aktiviteler yapabilirsiniz. Bazen durgun bazen de sinirli yapınız oldukça dikkat çekmektedir. Ruh halinizi bir türlü düzene koyamadınız.

İkizler Burcu= Uzun zamandır hayalini kurduğunuz bir isteğinizi gerçekleştireceksiniz. İnsanlar tarafından takdir edilecek pozisyona gelmenize az kaldı. Emeğinizin karşılığını yakın bir zamanda alacaksınız.

Aslan Burcu= Bir işi kafanıza koyduysanız kesin yapacaksınız demektir. Pratik zekanız ile oldukça dikkat çekiyorsunuz. Düzenli çalışmalarınız sizi her zaman bir adım önde tutuyor.

Yengeç Burcu= Çevrenizde çok fazla yanlış anlaşılıyorsunuz. Bu durumdan şikayetçisiniz ama kendinizi de düzeltemiyorsunuz. Her olaya müdahale etmek zorunda değilsiniz. Biraz kendinizi soyutlaştırmanız sizin için doğru karar olacaktır.

Başak Burcu= Düzen ve titizlik sizin diğer adınız. Her konuda oldukça hassas davranmanız sizin için güzel sonuçlar ortaya çıkarıyor. İnsanlarla ilişkilerinize biraz daha dikkat etseniz her şey daha iyi olacaktır.

Kova Burcu= İnsanlarla aranı iyi tutmaya çalışıyorsun. Ticaret zekan ile oldukça güzel işler çıkartacaksın. Geleceğin için büyük yatırımlar yapmana az kaldı.

Oğlak Burcu= Her şey yoluna girdi derken yine bir aksilikler ortaya çıkıyor. Sorunu birazda kendinde aramalısın. Her zaman haklı olmaya bilirsin. Biraz da olsun etrafındakilere hak vermelisin.

By admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

05464843166
× Whatsapp