Akrep Burcu Evlilik Uyumu

Home » Akrep Burcu Evlilik Uyumu

akrep-burcu-evlilik-uyumuAkrep İle Koç Evlilik Uyumu

Koç İle Akrep’e Bakınız.

Akrep İle Boğa Evlilik Uyumu

Boğa İle Akrep’e Bakınız

Akrep İle İkizler Evlilik Uyumu

İkizler ve Akrep’e Bakınız

Akrep İle Yengeç Evlilik Uyumu

Yengeç İle Akrep’e Bakınız

Akrep İle Aslan Evlilik Uyumu

Aslan İle Akrep’e Bakınız

Akrep İle Başak Evlilik Uyumu

Başak İle Akrep’e Bakınız

Akrep İle Terazi Evlilik Uyumu

Terazi İle Akrep’e Bakınız

Akrep İle Akrep Evlilik Uyumu

Sonucun ne olacağı çözümsüz bir beraberlik sayılabilir. Eğer taraflardan biri ötekinin içindeki gizli özellikleri anlayabilirse derin bir sempati doğabilir. Emredici, yapıcı ve kıskanç mizaçlarını birbirlerine karşı anlayışla karşılayacaklardır. Her ikisi de doğa sevgisi ile doludur ve birbirlerinde aradıkları her şeyi bulmuş sayılırlar. İçlerinden biri ötekinin mizacını anlamaz veya kıskançlığını körükleyecek olursa, gerçek fırtına o zaman kopacaktır. Bu ikiliden ya çok mükemmel ya da çok müthiş bir beraberlik çıkar.

Akrep İle Yay Evlilik Uyumu

Buyurgan Akrep, Yay ortaklığını peşinden sürüklemekte sorunla karşılaşacaktır. Özgürlük aşığı Yay, Akrep karakterindeki tüm kötü tarafları muhakkak ortaya serdirecektir. Ortak kuşku ve güvensizlik havası derhal gelişecektir. Akrep’in mülkiyetçiliği de Yay için çekilmez olacaktır. Akrep’in seks bakış açısından Yay’ın ilgisini çekeceği aşikardır fakat sonunda uyuşmazlık bir yerden patlak verecektir.

Akrep İle Oğlak Evlilik Uyumu

Analiz edilmesi oldukça zor bir ortaklıktır. Güçlü ve sağlam Akrep kişiliği, Oğlak’ın aile serveti konusunda önemli bir karar alırken son sözü söylemek istemesi karşısında uyuşmazlığa düşecektir., Oğlak, engel olunduğunda anlaşılmaz olur ve Akrep, keçiyi ayarladığı rotada yürütebilmek için dikenli telleri germek zorunda kalır. Sonuç duygusal yönden uyuşmazlıktır.

Akrep İle Kova Evlilik Uyumu

Bu beraberlik sonunda bir sinir savaşıyla sona erecektir. Kova, katı Akrep karakteri için çok fazla sağı solu belli olmayan birisidir. Kovanın ev dışında, Akrep’in ayak uydurması gerekecek çeşitli ve çok merakları vardır. Kovalar, Akreplerin duygusal taleplerini karşılamak için çok ihtiyatlı ve çekingen sayılırlar. Akrep, Kovanın hümanist eğilimlerini beğenir, fakat onunla dünyayı paylaşmak istemez.

Akrep İle Balık Evlilik Uyumu

Bu beraberlikte aşk ilk planda gelir ve genellikle zamanın deneyimine bağlıdır. Her şey, Balıkların evinin dışındaki meraklarının su yüzüne çıkmasına kadar iyi gider. Bu noktadan itibaren Akrep irkilmeye başlar. Balıkların baskın yetenekleri Akrep tarafından hoş karşılanmayacaktır. Çünkü o, bu özelliğin sadece kendine ait olduğunu düşünür. Sadık Balık tipi Akrep sempatisini kazanır fakat, zayıf olan taraf ilgisini kaybedince ortalık çatırdayacaktır.

One Reply to “Akrep Burcu Evlilik Uyumu”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© Copyright 2023 Deneme Bonusu Veren Siteler 2023
Powered by WordPress | Mercury Theme
error: Content is protected !!