Akreplerin Diğer Burçlarla İlişkisi

Home » Akreplerin Diğer Burçlarla İlişkisi

Akreplerin Diğer Burçlarla İlşkisiKoç İçin Akrep;

Sinsi ve anlaşılmazdır. İki karakterinde savunma güdüleri güçlü olmakla birlikte koçun silahları daha basit ve açıkken, akrebin silahları daha gizemli ve sinsicedir. Bu ikili evlilik veya ortaklıkta bir araya gelmişlerse yarış haline getirdikleri hayat gayelerine yırtıcılıkla asılır, başa çıkılmaz bir çift oluştururlar. Ancak başka açılardan birbirlerini sürekli eleştirip dengeleyeceklerdir.

Boğa İçin Akrep;

Ne istediği anlaşılmayan huzur bozucu bir tiptir. İki burcun güneşleri karşıtsa birbirlerinden hiç hoşlanmazlar. Değilse boğanın alınganlığı ile akrebin sivri dilini uzaklaştırmak şartıyla anlaşabilirler. İkisi de durgun ve kararlı yapıda oldukları için oluşturacakları çiftin değişime ve gelişmeye ayak direyen bir yapısı olabilir.

İkizler İçin Akrep;

Ne düşündüğünü belli etmeyen, aşırı uçlarda biridir. Ancak ikizlere uyum sağlamayı isteyen bir Akrep, çok iyi bir dinleyici olabilir. Onun sakin ama anlayışlı yapısı ikizleri de memnun edebilir. Çok farklı özellikleriyle birbirlerini tamamladıklarında yararlı bir ortaklık meydana getirebilirler.

Yengeç İçin Akrep;

Yengeç akrebin korkutucu yoğunluğunu kolayca sezer. Ancak uyumlu açıları varsa iki karakter iyi anlaşabilir. Duygusal yapıları sebebiyle sorunları da daha çok derin kökleri olan hissi olaylardır. Yengeç akrebi aşırı uçlarda görecektir. Aralarında birbirlerine benzerlik duygusu oluşması mümkündür. Bu durumda hayal kırıklıkları yaşanabilir.

Aslan İçin Akrep;

Aslan burcu akrepten hoşlanmaz. Akrebin kuyu gibi derin eleştirici bakışları aslanın gurur maskesini delik deşik etmeye çalışır gibidir. Özellikle kare açıya sahip ikililer, birbirine hiç tahammül edemez. Bir toplulukta iki karakterin rekabetine sıkça rastlanır. Güneşleri kare açı yapmadığı takdirde, her şeyin en mükemmelinin peşinde olan gösterişli bir çift oluştururlar.

Başak İçin Akrep;

Başağa göre akrep kusurları araştırma konusunda kafadar bir arkadaştır. Bu yüzden dedikoduya meyyaldirler. Ancak birbirlerini yaraladıkları zaman ilişki bozulur. Olgun ve dengeli oldukları takdirde bu ikiliden mükemmeli hedefleyen bir çift oluşur. Yine de birbirlerinin saplantılarını körüklememeye dikkat etmeleri gerekir.

Terazi İçin Akrep;

Tahakkümcü ve incitidir. İki burcun birleşen yapıları varsa bir araya gelmeleri kuvvetle muhtemeldir. Böylece birbirlerini tamamlar ve dengelerler. Terazinin gelgeç hevesleri, akrebin tutkularıyla dengelenirse itidal sağlanmış olur. Bu arada akrebe düşen kıskançlık sıkıntılarına tahammül etmektir.

Yay İçin Akrep;

Çok bağlılık bekleyen, kuşkucu biridir. Komşu burçlar oldukları için çok zıt özellikte olsalar da sıkça bir araya düşerler. Akrebin derinlik ve yoğunluğu, yayın genişlik ve esnekliği ile dengelenir ve zenginleşir.

Oğlak İçin Akrep;

Aşırı uçlarda tuhaf biridir. Ancak bu ikilinin tutkulu ve azimli yapıları sebebiyle birbirlerinden hoşlanmaları mümkündür. Gözleri yükseklerde olduğu kadar, istedikleri şeyler için fedakarlık yapabilen kişilerdir de. Akrep oğlağa daha büyük ve daha uzak hedefler gösterirken, Oğlak akrebe, ayakları yere basan mantıklı önerilerde bulunur.

Kova İçin Akrep;

Yıkıcı ve fanatik bulur. Kare açıya sahip ikili hiç geçinemez. Kare açıları yoksa, radikal ve asi yapılarıyla benzeştikleri için birbirlerinden hoşlanmaları mümkün olabilir. Kovanın düşünüp geliştirdiği akılcı alternatif çözümler, akrebin devrimciliği ile hayata geçebileceğinden sıra dışı ortaklıkları olabilir. Ancak evlilikte Akrep Kovayı aşırı bağımsız, Kova akrebi aşırı kıskanç görecektir.

Balık İçin Akrep;

Balık burcu akrebi acımasız ve soğuk görür. Ancak kendini adamaya yatkın bir Balık, akrebin tahakküm tutkularına kolay uyum sağlayabilir. Hatta bu iki tarafa da zevk vererek aşırı uçlara kayabilir. Ancak bu ikilinin sadist- mazoşist bir ilişki kurmalarına izin verilmemelidir. İki burç birbirlerini çok iyi sezer. Bu sayede birbirlerinden güzel örnekler almaları yararlı olur.

Akrep İçin Akrep;

Akrep ile akrebin iyi geçinmesi, dengelenmiş yapıda olmalarına bağlıdır. Yoksa birbirlerini eleştirip incitebilirler. Aralarında bir ilişkinin yürümesi için ihtiyaç duyulan sır mesafesinin kalması için güneşlerinin birleşmemesi daha iyidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© Copyright 2023 Deneme Bonusu Veren Siteler 2023
Powered by WordPress | Mercury Theme
error: Content is protected !!