Aşk Tarotu

Tarot falının çeşitlerinden bir tanesi olan aşk tarotu günümüzde birçok kişi tarafından sıkça yapılan bir fal yöntemidir. Aşk tarotu normal tarot falının aksine daha az sayıda tarot kartı ile yapılır. Bu nedenle de niyetinde sadece aşk olayları ile ilgili olması gerekir.

 

ask-tarotuAşk tarotunu yapabilmek için:

  1. 22 ve 56 Adet olarak ayrılmış olan iki desteden 56 Adet’lik desteyi alınız.
  2. Daha sonra bu deste içerisinde Aslar adındaki kartları içerisinden alınız.
  3. 10 Adet tarot kartından oluşan Aslar grubu ile Aşk Tarotu falına bakmaya başlayabilirsiniz.
  4. Falı yapmak için çıkarttığınız 10 adet tarot kartınız dilerseni 3 bölüme ayırıp yukarıdan aşağıya doğru 2-6-2 şeklinde yerleştirebilir ya da 3-3-3 ve sıranın altında 1 kart olacak şekilde açılış yapabilirsiniz.

Bu açılışlar aşk tarotunun popüler açılımlarıdır. Kartları dizdikten sonra kendi isteğinize göre 3 Adet kart çekiniz. Daha sonra ilk seçtiğiniz kartı açınız. Eğer ki açtığınız kart kara büyücü kartlarından biriyse falı başka bir güne erteleyiniz. Çünkü bu kart aşkınızda kötü sonuçlar olacağını gösterir. Bunları öğrenmeniz ise sizin aşkınızı kuşku düşürebilir. Fakat 2. Veya 3. Kartta bu kart ile karşılaşırsanız fala devam ediniz. 1,2 ve 3. Kartları açtıktan sonra çıkan üç kartı yorumlayınız. Daha sonra tutmuş olduğunuz niyeti bu kartlar ile bağdaştırarak sonucu yorumlayıp falı bitiriniz.

 

error: Content is protected !!