Aslan Burcu Evlilik Uyumu

aslan-burcu-evlilik-uyumuAslan İle Koç Evlilik Uyumu (Koç ile Aslan’a Bakınız)

Aslan İle Boğa Evlilik Uyumu (Boğa İle Aslan’a Bakınız)

Aslan İle İkizler Evlilik Uyumu ( İkizler İle Aslan’a Bakınız)

Aslan İle Yengeç Evlilik Uyumu (Yengeç İle Aslan’a Bakınız)

Aslan İle Aslan Evlilik Uyumu

Teoride bu evlilik uyumlu olmalıdır ama, maalesef her zaman böyle olmaz. Aslan kişiliği pozitiftir. Sahnenin ortasında bulunmayı severler. Sosyal gruplarında başı çekmeyi arzu ederler. Her iki evlilik ortağının devamlı olarak liderliğin peşinde koşması mutsuz sonuçlar getirecektir. Başarılı beraberlik için buradaki tek umut, erkek Aslan’ın iş ve toplum alanında parlaması, dişi Aslan’ın da evde yönetici olmasıdır. O zaman bu beraberlik yürür.

Aslan İle Başak Evlilik Uyumu

Mutlu bir beraberlik için iyi bir şansları vardır. Yüce yürekli Aslan Başak’ın eleştirileri için hoşgörülü olacaktır. Başak’da aslanın başarılarından gururlanacaktır. Aslan, Başak zekasına ve uyanık mantığına saygı gösterecektir. Eğer Başak, Aslan’ın sahne ışıklarında durmasına izin verir ve çok yıkıcı eleştiriler yapmazsa, bu beraberlik yürüyecektir.

Aslan İle Terazi Evlilik Uyumu

Dinç ve sağlıklı Aslan, duyarlı Terazi için aşırı gelecektir. Bununla beraber, uyumlu beraberlik oluşturmaları konusunda pek çok neden vardır. Güneş ve Venüs genellikle güçlü ve olumlu görünüm yaparlar. Her ikisi de konforu sever, sanat meyillidir. Başlıca sorun Aslan’un devamlı pohpohlanma merakı olabilir. Terazi buna uyum sağlayarak akılcı davranırsa bu beraberlik yürür.

Aslan İle Akrep Evlilik Uyumu

Bu beraberlik iki parlayan kişilik getirir. Genelde ortak yanları çoktur.  Hele Aslan kadını ve Akrep erkeği söz konusu ise uyum çoğalır. Akrep kadını Aslan erkeğinden çok fazla şey bekleyecektir. Aile çatışmalarının kökeninde kıskançlık başrolde olacaktır. Temel olarak bu ikiliden en uygun çift çıkmalıdır.

Aslan İle Yay Evlilik Uyumu

Genel olarak mükemmel bir beraberlik sayılır. Bu iki insan arasında ancak bazı ayrıntılar haricinde en uyumlu evlilik kurulabilir. Her ikisi de değişikliği ve heyecanı severler. Bu da onların yaşamda aradıkları şeydir. Buradaki tek sakınca ikisinin de buy-urgan olma meylidir. Eğer Aslan, Yay’ı ikinci plana itmeye kalkarsa sorun baş gösterir. Bağımsız karakterli Yay buna baş kaldırabilir.

Aslan İle Oğlak Evlilik Uyumu

Ağır, gayretli ve sebatlı Oğlak için dikkatsiz Aslan mizacı biraz ağır gelebilir. Aslan affeder ve unutur. Oğlak zor kızar ama nadiren unutur, ve çok zor affeder. Bu beraberlik ideal bir evlilik ortaklığı oluşturmaz. Bu durum özellikle seks meselelerinde kendini gösterir. Oğlak, davranışlara şüpheci yaklaşıma sahiptir. Aslan ise düşüncesiz ve alenidir. Sonuç olarak uzun beraberlikler için bunları birleştirici başka çekici özellikler olmalıdır.

Aslan İle Kova Evlilik Uyumu

Bu beraberlikte Güneş ile Uranüs işbirliği genel olarak olumludur. Aslan sürprizi sever ve Kova’da bundan bol şey yoktur. Her iki burç birbirleri için bir şey yaparken en iyisini yapmaya bakarlar. Aslan dünyayı sever, Kova da insanlığı sever, bu bakımdan ikisi arasında olumlu bir evlilik ilişkisi olabilir.

Aslan İle Balık Evlilik Uyumu

Güçlü ve yürekten davranan Balık imalı bir sözden bile hemen kırılabilir. Aslan’da patavatsızlığın sonu yoktur. Bu nedenle ikilinin mutlu bir beraberlik çıkarması çok zordur. Başkaları tarafından pohpohlanan Aslan, Balığı ihmal etmeye başlayınca kıyamet kopacaktır.

 

error: Content is protected !!