Aslan ve Kova Burçları Cinsellik

Home » Aslan ve Kova Burçları Cinsellik

Aslan ve Kova Burçları CinsellikStorge aşk stiline ” doğal sevecenlik”adını verebiliriz. Böyle olan birisi yakın ve özel ilişkilerinde büyüleyici ve karizmatik etkiler bırakır. Bu insanın görünüşündeki içtenlik ve sıcak samimiyet başka insanları çeker ve hayran bırakır. Karşı cins tarafından ilgi görür ve pohpohlanır. Hayranlarına hiç olmazsa bir süre beklediklerini vermeye yönelir. Böyle birisi ilişkiye önce evlilik amacı ile değil, romantizm için girer. Eşini memnun etmekten zevk duyar. Sevgisini fiziksel sevecenlik ve duygusal destekle gösterir. Karşı cinsle ilişkiye girdiğinde partnerine güçlü olarak bağlanan birisidir. Yaşamını ender olarak yalnız ve eşsiz olarak geçirir.

Tüm benliği ile tamamen aşık olsa ve bir söz verse de, gözleriyle hayranlarını arayacaktır. Bu arada flört etmeye meyletmesi eşini sevmediği veya ona ihtiyacı olmadığı anlamına gelmez. Kendisini daima beğenilen, sevilen ve takdir edilen birisi olarak hissetmek doğasında vardır. Burada unutulmaması gereken şey, her eşin böyle davranışlara hoş bakmayacağıdır.

Bu tarz aşk ve seks yönelimine doğal sevecenlik veya dostluk sevgisi tanımını yapabiliriz. Bu önce arkadaşlıktan başlayan bir sevgi tarzıdır. En şefkatli, sevecen ve eğlendirici aşk tarzıdır. Oldukça bireyseldir ve böyle kalmayı istemektedir. Aşkın korkunç heyecanlar vermesini ve böyle başlamasını beklememektedir.

Eşine duygularını doğrudan açmak yerine beraber yapmaktan hoşlandığı şeyleri deneyerek duygularını belli etmeye yönelir. Birlikte yapılan ve konuşulan ilginç şeylerden hoşlanır. Onun için aşk beraber yapmaktan zevk duyulan şeyleri yaşamaktır. Böyle birisi için en iyi sevgili, çevresinde olan ve onu eğlendiren insandır.

Read More
11 saat ago
0
11 saat ago
0
11 saat ago
0

3 Replies to “Aslan ve Kova Burçları Cinsellik”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© Copyright 2023 Deneme Bonusu Veren Siteler 2023
Powered by WordPress | Mercury Theme
error: Content is protected !!