Aslanların Diğer Burçlarla İlişkisi

Home » Aslanların Diğer Burçlarla İlişkisi

Aslanların Diğer Burçlarla İlşkisiKoç İçin Aslan;

Hayranlık uyandıran, örnek bir şahsiyettir. Koçun kendisi gibi olmak istediği biri varsa, bu Aslan gibi korunmaya muhtaç olmayan sağlam bir gurur abidesidir.Ancak şahsiyet problemleri olan despot bir aslanla Koç benlik mücadelesi yaşayabilir.

Boğa İçin Aslan;

Gösterişçi, müsrif bir tiptir. Özellikle bu ikili evlilik, iş ortaklığı gibi konularda çok sıkıntı çekerler. Güneşleri kare yapmışsa zaten bir araya gelemezler. Değilse anlaşmaları birbirlerinden örnek alıp kendilerini dengelemeyi öğrenmelerine bağlıdır.

İkizler İçin Aslan;

Bilgi ve becerisini takdir eden cömert bir dosttur. İki karakter iyi anlaşırlar. Çok sosyal bir ikili oluşturabilirler.Ancak müsriflikleri birleşirse maddi sıkıntılar çelebilirler. Farklı yönleriyle birbirlerini dengelemelidirler. Akıllı ve bilinçli yapıları bunu kolaylaştırır.

Yengeç İçin Aslan;

Güven telkin eden ama despot ve anlayışsız bir kişidir. Bu komşu burçlar evlilik gibi ilişkilerde sıkça bir araya gelirler. Aslan kadın, Yengeç erkek olursa, kılıbık koca, baskın kadın evliliği ortaya çıkar. Aslan’ın bencilliği Yengecin fedakarlığı ile sürdürülen ilişki; zamanla yengecin şikayetlerine karşı Aslanın duyarsızlığına dönüşebilir.

Başak İçin Aslan;

Kibirli ve alkış delisi biridir. Mütevazi davranmayı seven Başak, Aslan’ı gösterişçi bulur. Ancak bazı gökcisimleri birleşmişse iyi anşalabilirler. Aslanın çekip çevirdiği ilişkide Başak uyumlu ve gayretlidir. Dengeli ve verimli bir beraberlik ortaya çıkar.

Terazi İçin Aslan;

Terazi, Aslanın şık davranışlarından etkilenir. Zarif ve hoş bir terazi, aslanın beklentilerine uygundur. İlişkide terazinin kararlarını aslan yönlendirir. Sosyal yönleri kuvvetli ve zevklerine düşkün iki karakterin hayatın gerçekleri ile araları pek iyi değildir.Onları dengelemek bazen üçüncü şahıslara düşer.

Akrep İçin Aslan;

Despot ve kibirlidir. Bir çok özelliğinden dolayı birbirlerinden hoşlanmayacak bu ikili, kare güneşleri varsa hiç beraber olamazlar. Aslında akrep için aslan kıskanılacak biridir. Çoğunlukla bir toplulukta bu ikilinin rakip ve muhalif oldukları gözlenir. Belki başka yönleri birbirine çok uygunsa bir araya gelebilirler.

Yay İçin Aslan;

Arkadaşlık etmeye değer biridir. Kendilerine güvenen, iyi yaşamayı seven bu karakterle, parlak ve karizmatik bir çift oluştururlar. Ancak büyük bir serveti bile tüketmekte zorlanmazlar. Bu yüzden evlilik, iş ortaklığı gibi beraberliklerde birbirlerini pohpohlamaktan kaçınmalıdırlar.

Oğlak İçin Aslan;

Anlaşılması zor biridir. Çünkü Oğlak toplumda saygınlık kazanmak için arzularından feragat eder, çok çalışır ve kurallara uyar. Oysa Aslan bunları yapmadan doğal bir karizmaya sahiptir. İnsanların Aslanın isteklerine ve baskınca tavırlarına neden tahammül ettikleri, oğlağın çözemediği bir şeydir. Bu ikili birbirlerinden çok şey öğrenebilir.

Kova İçin Aslan;

Kendini çok önemsediği ve üstünlük tasladığı için sevimsiz biridir. Özellikle karşıt açı yapan güneşleri varsa bu ikili birbirlerini çok soğuk karşılarlar. İlişkinin sürebilmesi için ancak Aslanın despot ve ben merkezci davranışlarını, Kovanın da soğuk ukalalıklarına bırakmasına bağlıdır.

Balık İçin Aslan;

Egoist ve umursamazdır. Balık benliksizliği ve fedakarlığı değerli bulduğu için aslanın tavırlarını yadırgar. Ancak cömert ve anlayışlı bir Aslanın balığın güven ve bağlılık duymasını da sağlayabilir. İkilinin birbirlerinden ılımlı bir davranış modeli öğrenmeleri mümkündür.

Aslan İçin Aslan;

Bu zor bir beraberliktir. İkisinin de onur ve benlik dokunulmazlığı çok keskinse bir arada olmaları zordur. Güneşleri birleşiyorsa ikisi de birbirine diş geçiremez.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© Copyright 2023 Deneme Bonusu Veren Siteler 2023
Powered by WordPress | Mercury Theme
error: Content is protected !!