falbakma.com logo

Kahve Falı SembolleriAstroloji

Burçlar ve Astroloji nedir?

Astroloji, gezegen ve yıldızların insanların üzerindeki etkisini yorumlayan bir bilim dalıdır. İnsanoğlunun yazılı tarihinin başından beri var olan astroloji bilimlerin en eskisidir.

Astroloji kader değildir, herşey insanın kendi elindedir. astroloji dönemleri inceler, fırsat alanlarını, şanslı zamanları, doğum haritanızda sizi kısıtlayan, zorlayan alanları, gecikmeleri gösterir. Sonuçta nasıl hareket edeceğiniz, neler yapacağınız hepsi sizin iradeniz içindedir. Gezegenlerin iyi açılar yaptığı şanslı dönemlerde, hiçbir şey yapmadan oturursanız bu fırsatları kaçırabilirsiniz. Aynı şekilde gezegenlerin zorlayıcı etkiler yaptığı dönemlerde gerekli gayret ve azmi gösterirseniz tüm zorlukları aşabilir, farkında bile olmadığınız içinizdeki gücü ortaya çıkarabilirsiniz.

İçinde Bulunduğumuz Yeni Milenyum Bir bilim ve sanat olarak astroloji hala keşfedilmeyi bekliyor. Her yönüyle hızlı bir devinim ve yarışın olduğu günümüz koşulları, neden olduğu vahşice gelişen rekabet ortamında herhangi bir konuda odaklaşmayı ve dikkati yoğunlaştırmayı günden güne daha da zor hale getirmiştir. Bireyin kendini tanıması, varoluşunda mevcut olan potansiyellerini açığa çıkarması, sürekli yarış halinde olduğu çevre şartları ile olan çekişmeleri gibi ruhsal ve öz benlik temelinde yapılan analizlerle, çözüm doğrultusunda Astrolojiye olan talep giderek artmaktadır. Astroloji, bu çerçevede yaşam sürecinin her bir kesitinde davranışlarımızı daha bilinçli bir şekilde pratiğe geçirme konusunda bize kılavuzluk etmektedir. Sitemizde fal bakma Hizmetleri bedava olarak hizmetinizdedir.

Çin Astrolojisi

Uzak Doğu’daki varlığını binlerce yıldan beri şüphe götürmeyen doğruluğuyla devam ettiren Çin Astrolojisi artık size son derece yakın. Çin Astrolojisi’nde de batı astrolojisindeki gibi, oniki burç vardır ama bunların her biri bir yılı sembolize eder. Çin Zodyak Kuşağı’ndaki bir turun tamamlanması için oniki yıl gereklidir. Çin yılbaşları, batı takviminin ilk günleri ile çakışmadığı için, sizin için hazırladığımız hesaplama tablosunu kullanarak, kendi doğum tarihinize göre hangi Çin burcundan olduğunuzu rahatlıkla bulabilirsiniz. Çin burcunuzu okuduktan sonra, kendi batı burcunuz ile birlikte nasıl bir karakter yarattığını da görebilirsiniz.