Aylara Göre Kişilikler

Home » Aylara Göre Kişilikler

Ocak ayında doğanlar
Hırslı ve ciddi kişilerdir.İnsanların zaaflarını ortaya çıkarmayı çok severler.Öğrenici ve öğretici kişilikleri vardır.Planlı programlıdırlar.Çok çalışırlar.Duyarlı kişilerdir.Ayrıca bir o kadarda duygusaldırlar.
Şubat ayında doğanlar
Ağır kanlı, gerçekliğe önem veren gerçekci bir kişiliğe sahiptirler.Özgür olmayı isterler.Utangaçtırlar.Sessizdirler fakat büyük patlamalarında susturamazsınız.
Mart ayında doğanlar
Çekici kişilik. Utangaç ve tutucu. Esrarengiz. Cömert ve sempatik. Rahatına düşkün. Duyarlı. Hizmet etmekten zevk alır. Kolay sinirlenmez. Güvenilir Nezakete önem verir. İyi bir gözlemcidir. İntikamcıdır. Seyahat etmeyi sever. Dikkat çekmeyi sever Dekorasyona meraklıdır Tempolu müzikleri sever Çok değişkendir
Nisan ayında doğanlar
Aktif ve enerji doludur.Hemen ani kararlar verebilirler bu nedenden de çok pişman olurlar.Hafızaları güçlüdür.Macera arayan kişiliklerdir.İnsanlara karşı yapıcı rol alırlar.
Mayıs ayında doğanlar
Sert yapılı Kolay sinirlenir. Kolay ilgi çeker. Fiziksel güzelliğe önem verir. Motivasyona ihtiyacı yoktur. Sistematik çalışır. Hayal kurmayı sever. İleri görüşlüdür. Kolay sakinleştirilir Anlayışlıdır. Kulak ve boyun bölgesi hassastır. Edebiyat ve sanatla ilgilidir. Evde oturmayı sevmez. Çocukları pek sevmez.
Haziran ayında doğanlar
Ayni anda birden fazla şey düşünür. Nazik ve tatlı dillidir. Hassastır. Kararsızdır. Komik ve eğlencelidir. Konuşkandır. Kolay arkadaş edinir. Kolay incinir. Gribe yatkın bünyesi vardır. Çok inatçıdır.
Temmuz ayında doğanlar
Çok iyi bir sırdaşdır. Ne yapacağı belli olmaz, anlaşılmaları güçtür. Aşırı kendilerince gururludurlar.Kin duymazlar.İnsanlarla iletişim kurmayı severler. Zor ikna olurlar.
Ağustos ayında doğanlar
Şakalaşmayı sever. Duyarlı ve ilgilidir. Korkusuzdur. Liderlik özellikleri vardır. Ruhbilimle ilgilenir. Kolay provoke edilir. Dikkatli ve tedbirlidir. Bağımsızlığına düşkündür. Yol göstermeyi sever. Romantiktir.
Eylül ayında doğanlar
İnsanların hatalarını saklamaz aksine yüzüne vururlar.Detaylara çok inerler aşırı inatcıdırlar.İyi bir konuşmacı.Sorumluluk almayı severler.
Ekim ayında doğanlar
Herkesle sohbet etmeyi sever İlgi odağı olmak ister Yalancılığı yapmacıklığı sevmez. Arkadaşlarına çok önem verir. Çabuk kırılıp çabuk toparlanır. Bencildir. Kendiliğinden yardim teklif etmez. Başkalarının düşüncelerine önem verir. Duygusaldır. Kendine kolay güvenmez. Etrafından çabuk etkilenir.
Kasım ayında doğanlar
Çok eğlenceli bir yapıları vardır.İkna yeteneği yüksektir insanları çabuk etkiler.Çalışkan ve bir o kadarda sorumluluk sahibidirler.Enerjik ve çevresini motive edebilirler.Hataları affetmezler.İradesi güçlüdür.Sır saklamayı bilir.
Aralık ayında doğanlar
Sadık ve cömert. Sabırsız. Birlikte vakit geçirmesi eğlenceli kişilik. Azimli. Sosyal yönü kuvvetli. Dostlarını kendinden fazla düşünür. Kızgınlığı uzun sürmez. Sevildiğini hissetmek ister. Espri anlayışı gelişmiştir

6 Replies to “Aylara Göre Kişilikler”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© Copyright 2023 Deneme Bonusu Veren Siteler 2023
Powered by WordPress | Mercury Theme
error: Content is protected !!