Başak Burcu Evlilik Uyumu

basak-burcu-evlilik-uyumuBaşak İle Koç Evlilik Uyumu ( Koç İle Başak’a Bakınız)

Başak İle Boğa Evlilik Uyumu ( Boğa İle Başak’a Bakınız)

Başak İle İkizler Evlilik Uyumu ( İkizler İle Başak’a Bakınız)

Başak İle Yengeç Evlilik Uyumu ( Yengeç İle Başak’a Bakınız)

Başak İle Aslan Evlilik Uyumu ( Aslan İle Başak’a Bakınız)

Başak İle Başak Evlilik Uyumu

Birbirleri arasında uyum sağlayacak herhangi bir nokta bulmaları zor olacaktır. Her birinin alışkanlıkları, birbirleriyle çatışacak ve bir söz savaşı başlayacaktır. Birbirlerinin hatalarını abartacaklardır. Evlilikte bir uyum sağlamaları için en iyi yol, konuşarak birbirlerinin dikkatlerini farklı konulara çekmeleri olabilir.

Başak İle Terazi Evlilik Uyumu

Evlilikte mutluluğu bulmakta sorun içeren başka bir ortaklıkta budur. Eğer Terazi, söylenenin eleştiri olduğunu kabullenmezse belki uyum olabilir, fakat bu alanda Başakların bir şampiyon olduklarını unutmamalıyız. Başak her konuda mızmız ve kılı kırk yaran cinsinden davranır. Oysa Terazi işi kolayından alan ve detaylarla uğraşmayan birisidir. İkili arasında seks yenilikleri eskidikçe fırtına belirtileri görünecektir.

Başak İle Akrep Evlilik Uyumu

Bu ikili genellikle toplumun ortak hayranlığını çeker. Araştırıcı Başak zekası, Akrep’in esrarlı ve entrikacı mizacından etkilenecektir. Eğer Başak’ın somurtusunu giderecek tek burç varsa o da Akreptir. Başak ve Akrep’in sorunlarını çözme kabiliyetine hayran olacaktır. Eğer başak akrep gururunu incitecek bir şey yapmazsa bu beraberlik olumludur.

Başak İle Yay Evlilik Uyumu

Yay usulu özgürlük aşkı ve değişim merakı Başak mizacı için çok fazla gelecektir. Yay erkeği Başak kadınını kolayca etkileyebilir. Fakat evlendikten sonra bazı şeylerde yanıldığını görecektir. Evlenmeden önce hoşuna giden pek çok şeyin şimdi kapı dışında kaldığını görecektir. Ayrıca ağız dalaşına Yay rağbet etmediği halde, Başak bunu geliştirecektir.

Başak İle Oğlak Evlilik Uyumu

Her iki burç arasında uyuşabilir ortak noktalar vardır. Her ikisi de titiz ve hoşgörüsüzdür. Bu, anlaşmazlık noktalarının çoğunu ortadan kaldırır. Her ikisi de görünüşte kibirlidir. Dış etkenler onları çok ezerse birbirlerinin omuzuna yaslanıp ağlayabilirler. Buradaki Merkür Satürn işbirliği uyumlu bir evlilik için olumludur.

Başak İle Kova Evlilik Uyumu

Kova kişisi tutucu Başak sinir sistemine pek çok sürpriz yapabilir. Analiz etmek için örnek bir beraberliktir. Anlaşmaları her ikisinin kültür seviyelerine bağlıdır. Eğer çiftler arasında belirgin bir farklılık varsa, evlilikten mutluluk ummak yanlıştır. Bu beraberlik için hem olumludur hem de olumsuzdur diyebiliriz.

Başak İle Balık Evlilik Uyumu

Balık, Başak için tam karşıt sayılır. Zodyak kuşağında aralarında 180 derece mesafe vardır. Karşıt burçlar astrolojik yönden olumsuz sayılırlar. Bunlarda çok ender uyumlu görünüm elde edilir. Başak için Balığın duyarlı mizacını anlayabilmek çok zordur. Evlilikte duyarlık ve his farkları büyük tehlikedir.

 

error: Content is protected !!