Boğa Burcu Evlilik Uyumu

boga-burcu-evlilik-uyumuBoğa ile Boğa Evlilik Uyumu

Bu beraberlik sadece fiziksel çekicilik noktasından bağdaşabilir. Meyilleri kıskançlık ve inatçılık yönünde olacağından mantıksal sorunlar çıkacaktır, ikisinden biri ortalık alevlendiğinde yatıştırıcı davranmazsa, ikisinin arasında ciddi anlaşmazlıklar evliliğin tadını kaçıracaktır. Aralarında derin bir sevgi mevcut ise,  ve biri ötekini idare edebiliyorsa bu evlilik yürüyebilir.

Boğa ile İkizler Evlilik Uyumu

İkizler kişiliği boğa mizacı için çok hareketli ve sabırsız gelecektir. Duygusallıkta da her iki burç uçlardadır. İkizler düşünmeyi ve çeşitlendirmeyi sever. Tüm zihinsel uğraşlara düşkündür. Boğanın yaşam görüşü ise dünyanın maddi yönleriyle ilgilidir. Boğanın güçlü seks yönetimi, ikizlerin uysallığını yenebilirse bir noktada anlaşabilirler.

 Boğa ile Yengeç Evlilik Uyumu

Genellikle iyi bir beraberlik oluştururlar. Yengeç  güzel  bir yuvadan ve yoğun duygulardan hoşlanır. Buda boğanın sırtını sorumluluk yükler. Beraberliğin duygusal açısından bu ikilinin birbirini tamamlamasını andıracak başka şey bulamayız. Burada boğanın  daima anımsaması gereken nokta şudur, Yengeç daima duygusal tatmin peşindedir. Bir kez hissi yönden mutsuz oldum mu, kendine sığınacak bir yer arar.

Boğa ile Aslan Evlilik Uyumu

Venüs ve güneş iyi bir beraberlik kurabilirler. Özellikler birbirlerinin eksiklerini anladıkları zaman. Her ikisi de sekse meraklı ve fiziksel bütünlüğe sahiptir. Yüce kalpli aslan, doktorun boğa için verdiği reçeteye tam uygun ilaçtır, eğer Boğa, kıskançlığını frenler ver Aslana gösteri yapması için olanak tanırsa, bu ikiliden mutlu bir evlilik çıkabilir.

Boğa ile Başak Evlilik Uyumu

Eğer ilk bakışta alevlenen bir aşk söz konusu ise, Boğa, Başağın çekiciliğinden etkilenmiştir. Boğa burada kendi sahasında değildir. Eleştirilmekten hoşlanmaz, oysa bu Başakların en önemli silahıdır. Boğa, durmadan azarlanmak hoşuna gitmiyorsa, bir Başağı eş olarak seçerken iki kez düşünmelidir.

Boğa ile Terazi Evlilik Uyumu

Bu Venüs-Venüs beraberliği uygun olabilir. Ancak gezegenler horoskoplardan birinde ters görünümlü olmamalıdır. İkisi arasında kafa ve vücut olarak ortak yanlar mevcuttur. Aşk tanrısı bunlardan birini çizgisine sokmak için ışıklarını yakmaktadır. Bu gerçekleştiğinde tek sakınca kuşlardan birinin yuvadan uçmasıdır. Yine de bu ikiliden olumlu bir evlilik çıkabilir.

Boğa ile Akrep Evlilik Uyumu

Bu beraberlik karşılıklı hayranlık düzeyine bağlıdır. Her iki burçta mevcut güçlü seks meyli birbirinden epey çekicilik buldurur. Kapının eşiğinde bekleyen kaygı kıskançlık olabilir. Boğa, Akrebin güvenini yüksek tutmak zorundadır. En ufak bir hatada Akrebin zehirli iğnesi hazır durmaktadır.

Boğa ile Yay Evlilik Uyumu

Mülkiyetçi boğa, özgürlük bağımlısı Yayda çok az ortak yön bulabilir. Yay karakteri dostça ve naziktir. Jüpiter’in özelliği Boğanın kıskançlığı ile çatışır. Yay ile evlene Boğa onun kayıtsızlığını engelleyecek bir yol bulamaz.

Boğa ile Oğlak Evlilik Uyumu

Birbirlerinin zaaflarını anlamak şartı ile uygun bir evlilik olabilir. Duygusallık açısından Venüs Satürn ile iyi bir karışım yapar. Her ikisi de belirli bir miktarda övülmek meraklısıdırlar, fakat Boğa bu yönde liderliği bırakmaz. Oğlak, başlangıçta biraz soğuk ve uzak dursa da Venüs’ün sıcaklığı sonunda onu yumuşatır.

Boğa ile Kova Evlilik Uyumu

Bu beraberlikten genellikle sorunlar çıkar. Ne yapacağı belli olmayan kova uysal giden Boğa mizacı için uygun olmayabilir. Boğanın tutucu görüşleri, dinamik ve açık görüşlü kovanın sinirlerini gerip, onu ateşleyebilir. Her ikisi de rahatı ve konforu sevdiklerinden bunu nasıl elde edeceklerini  aralarında bakış açıları çıkartır. Başka bir uyuşmazlık noktası da, sırları paylaşmakta Kovanın gönülsüz davranışı olabilir.

Boğa ile Balık Evlilik Uyumu

Bu ikiliden genellikle mutlu beraberlik çıkar. Duygusal balık sempatik Boğadan büyük rahatlık duyar. Balık yöneticisi Neptün Boğayı yöneten Venüs için uyumlu bir akort sayılır. Balıklar hayalperest , romantik ve duyarlıdır. Bunlar da Boğanın evlilikte tam aradığı özelliklerdir. Bu ikiliden uygun bir evlilik ortaklığı çıkar.

error: Content is protected !!