falbakma.com logo

Kahve Falı SembolleriBulut Falı

Bulut Falı BakmaÖNCELİKLE SEZGİLERE GÜVENİN !

Bulut falı, eski Yunan kahinleri tarafından uygulanmaya başlamış eski bir gelenektir. İnanışa göre, bulutların şekilleri gelecekten haber veriyordu. Yunan kahinleri Güneş, Ay ve Yıldızları tanrı olarak kabul ettiklerinden, gökyüzünde oluşan bulutları da kutsal sayıyorlardı. Kahinler bulutların her gün aldığı şekilleri yorumluyor ve bu yorumu hayatlarında uyguluyorlardı.Bu durum günümüzde bulutlara bakılarak hava tahmini  yapma olarak gerçekleşse de, eski Yunan’da bu durum çok farklı algılanıyordu.

Günümüzde ancak sezgileri güçlü olan kişiler tarafından bulut falına bakılabiliyor. Fala başlarken öncelikle niyet etmek önemli, niyet edildikten sonra gökyüzüne bakılarak bulutlar incelenmeye başlanıyor. Bulutları incelediğiniz de aslında şekillerinin birçok canlıya veya nesneye benzediğini fark edeceksiniz. Bulutlara bakan her kişilerin gördükleri nesneler tabi ki aynı olmayacaktır, bunun nedeni bakış açısı ve algıdır. Bu nedenle sezgisi kuvvetli kişilerin bu fala bakması önemlidir. Görülen her nesneden farklı anlamlar çıkarmaya başlayacak ve mevcut durumunuzla birlikte entegre ederek yorumlayacaksınız. Örnek olarak o an sevdiğiniz kişiyi düşünerek bulutlara bakıp niyet ettiğinizde, bulutlar da o an göreceğiniz kalp şekli veya karanlık bir bulut size aslında çok şey ifade edecektir.

Tamamen güçlü bir sonuç çıkartmak için, bulutları tüm hafta veya tüm ay izlemelisiniz. Ancak bu şekilde bulutlara bir anlam yükleyebilirsiniz.