falbakma.com logo

Kahve Falı SembolleriÇizgi Falı

cizgi-faliÇizgi falı daha çok düşünceler üzerine odaklanılmasına bağlı olarak bakılan bir fal çeşididir. Çizgi falına baktırmak isteyen kişi düşüncesini, sonucunu merak ettiği konu üzerine yoğunlaştırır. Sihirli tablolar adı verilen ve yüzyıllardır büyük ilgi gören fal yöntemlerinden biri olan çizgi falı uygulaması oldukça basit bir fal çeşididir. Sivri uçlu bir kalem alarak gözü kapalı şekilde kalemi önündeki şekil üstündeki bir noktaya basın. O noktanın en yakınındaki rakam, bilinmeyen ya da merak edilenin cevabını verecektir.

Bu usulde bir çok şekil ve değişik anlamlar mevcuttur.

KADER ÇARKI

Yuvarlaklardan biri üzerine rastgele isabet ettirdiğiniz kalemin göstereceği rakam merak ettiğiniz konunun cevabım verecektir. Bütün rakamların sırasıyla anlamlarım verdim.

1- Mesleğinizle ilgili bir kaynaktan gelecek beklenmedik para. 2- Büyük bir kayba uğrayacaksınız ama bundan umulmadık bir iyilik doğacak. 3- Tanıdıklardan birinin isteyeceği ödünç parayı vermekten sakınmalısınız. 4- Küçük bir riski göze aldığınız takdirde kazancınız az olacak. Fakat büyük risklere atılırsanız, kaybınızda o derece de büyük olacaktır. 5- Cesaretle ileri atılmanızın artık zamanı geldi. Kazancınız her gayrete değecek kadar fazla olacaktır. 6- Girişeceğiniz bir işte emeklerinizin veya paranızın boşa gitmesi olasılığı çok yüksektir. 7- Bir şans değişikliği. 8- Elinizin altında bulunan bir kazanç kaynağından yararlanmayı bilmiyorsunuz. 9- Para konularınızda yakın arkadaşlarınızın önerilerine kulak asmazsanız karlı çıkarsınız. 10- Kalabalık bir yere değerli bir şeyinizi veya bir miktar paranızı kaybetmeniz olasılığı vardır. 11- Çok fazla gereksinmeniz olduğu bir anda, birinin mali yardımından çok yararlanacaksınız. 12- Çok uzak bir yerden değerli bir armağan gelecek size.