Fal Çeşitleri

FAL ÇEŞİTLERİ

 

papatyaPapatya Fali

 

su-fali2

Su falı

 

iskambil

İskambil Fali

 

renk

Renk Falı

 

askAşk Falı

 

kahve2Kahve Falı

 

elEl Falı

 

konusan2Konuşan Tahta

 

bakla falı bakmaBakla Falı

 

zar falı bakZar falı

 

sayı falı bakmaNumeroloji

 

domino falı bakDomino Falı

 

 

Fal Çeşitleri

Taşlar ve Faydaları İnsanlık tarihinin başlamasından günümüze dek, yani varolduğumuzdan, düşüncemizin oluşmasından bu güne sürekli doğa olayları, görülen şekiller yorumlanmaya çalışılmıştır. Aciz kaldığımız yerlerde ve hatta tarihsel akışın oluşmasında bile falar, büyüler kullanılmıştır. İstediklerimizi elde etmek için veya yok etmek için çeşitli yöntemler geliştirilmiş ve uygulanmıştır. İnsanın kendi kendisini sorgulamasından bugüne yapmış olduğu, arzuladığı, yok etmek istediği herşey yaşamın içinde kendisine bir yer açmıştır.

Geleceğini öğrenmek, olaylara yönvermek istemesi, değişik araştırmalara itmiştir onu. Adına fal veya büyü dediğimiz Geleceği öğrenme bilimi, veya yön verme bilimi ortaya çıkmıştır. Bilimin ve teknolojinin tıkandığı yerde mistik güçler ve doğa güçleri devreye girmektedir.

Parapsikolojik ve metafizik araştırmalar bu yönde açıklayıcı olabilmekte ve insanları manevi olarak tatmin etmektedir. Çok çeşitli falcılık ve Büyücülük yöntemleri vardır. Biz burada dünyada sadece en çok kullanılanları az çok açıklamaya çalıştık.

05464843166
× Whatsapp