Gizemli Konular

gizemli-konular

Gizemli Dualar

Sizler için bilinmiyen dünyaya ışık tutacağız gizemler alami Gizemli sırlar dünyası.
Dua ile sevdiğini kendine bağlamanın yolu. Dua ile aşık etme günümüzde bir çok medyum ve büyücüler, büyü ,ile iki kişi arasına aşk ve muhabbet yapmaktadırlar. bizler büyü olmayan ve tamamiyle dua ile yapılan bu çalışmaların gizemini ve önemini sizlere sunuyoruz.

Aşağıdaki Enfal süresinin 63. ayetini. Bir elma veya şeker üzerine 63 defa okunur.
Bismillahirrahmanirrahim. Ve ellefe beyne kulûbihim, lev enfakte mâ fîl ardı cemîan mâ ellefte beyne kulûbihim ve lâkinnallâhe ellefe beynehum, innehu azîzun hakîm.

Manası: Ve onların kalplerinin arasını (sevgiyle) birleştirdi. Eğer yeryüzündeki şeylerin hepsini infâk etseydin (verseydin), onların kalplerinin arasını birleştiremezdin. Ve lâkin Allah, onların arasını birleştirdi. Muhakkak ki O; Azîz’dir, Hakîm’dir.

Okuma bir bardak içinde temiz suyada yapılabilir ve yedi defa yasin süresi ve 70 defa’da kevser süresi okunup üflenir bu işlemlerin başında niyet edilmeli ve dualar bittikten sonra sevdiği kişiyle arasında aşk ve muhabbet olması için Allaha dua etmelidir. okuma yaptığı şeker, elma, su ne ise onu sevdiğine yedirmeli yada içirmelidir. Bu işlemi üst üste devamlı yapmalıdır mümkünse her gün onbeş gün boyunca veya bir kerede olur.

gizemli-konular

Ayrıca sevdiğin kişiyle aranda burç uyumlarıda önemlidir. burçlar arasında dosluklar düşmanlıklar vardır. Şu burç bu burçla anlaşır bunla anlaşmaz bu burca tersidir gibi Bunlar kısaca şu şekilde olur ateş burcunda olan bir kişi su burcundan olan kişiyle ters düşer zıttır. Bunlara dikkat edilmeli Yapılacak okumalar dualar bunlara bakılarak yapılırsa amalin daha kolay ve çabuk olur yer gök dua üzerinedir. Sevdiğinizle aranızdaki soğukluğu veya ayrılığı allaha dua ederek düzelmesini isteyin bizler sizin için bu bölümümüzde sizler için gizemli ve bilinmeyenleri açıklamaktır.

Ayrıca sevenler Sevilenler arasında uyum olup olmadığına bakmak için günümüzde bir çok ,fal ,çeşidi vardır. Bir takım fallarla kişilerin arasındaki uyumlar yıldızlarının uyup uymadığı anlaşırmı anlaşmazmı diye bakıldığıda olur. Bu konu ile kısaca şunu diye biliriz, Fala inanmayın falsızda kalmayın.

 

Her Türlü Dileğin Kabulü için

Haceti veya bir dileği olan kimse, çarşamba, perşembe ve cuma günleri oruçlu olarak geçirir. Yanlız bu oruç tutarken canlı ve canlıdan çıkan birşey yememelidir. Misal olarak et,süt,balık gibi cuma günü cuma namazına gitmeden önce boy abdesti alarak cuma namazına iştirak eder. Yolda giderkende bir fakire sadaka verir . Cuma namazı sona erince , ellerini ilahi dergaha açarak şöyle duada bulunur:
Allahümme inni es’elüke bismikel azıymi bismillahirrahmanirrahıymillezi la ilahe illa hü* Alimül ğaybi veş şehadeh* Hüver rahmanür rahıym*Es,elüke bismikellezimelees semacati vel erda ve es’elüke bismike bismillahirrahmanirrahıymillezi anet lehül vücühü ve haşeat lehül asvatü ve veciletil kulübü min haşyetihi en tüsalliye ala seyyidina muhammedin ve ala alihi ve sahbihi ve sellim ve en takdıye haceti… (Burada dileğini söyler). Allah’ın izni ile duası gerçekleşir.

error: Content is protected !!