İkizler Burcu Evlilik Uyumu

Home » İkizler Burcu Evlilik Uyumu

ikizler-burcu-evlilik-uyumuİkizler İle Koç Evlilik Uyumu

Koç ile İkizler’e bakınız.

İkizler İle Boğa Evlilik Uyumu

Boğa ile İkizler’e bakınız.

İkizler İle İkizler Evlilik Uyumu

Bu ikiliden birbirine uygun bir beraberlik çıkabilir. Hiç olmazsa birbirlerinin değişken mizaçlarını anlayabilirler. Sek yaklaşımları ve ihtiyaçları birbirine benzer. Buradaki tek fark, İkizlerden birinin yükselen burcunun Akrep olmasıyla değişebilir. Akrep’in istekleri, Merkürün etkisindeki ikizler mizacı için oldukça aşırıdır. İkizler sekse akıl yönüyle yaklaşırken, Akrep olaya fiziksel açıdan bakar. İkizlerden birisinin yükseleni Akrep olursa, bir taraf çok saf sayılabilir. Yine de bu beraberlik mükemmel bir ilişki nedenidir.

İkizler İle Yengeç Evlilik Uyumu

Yuvasına düşkün yengeç, gece hayatına düşkün ikizleri kaypak bir eş olarak görür. İkizler değişkenliğe her an hazırken, yengeç gerçek bir tutucu ile birlikte olmaktan hoşlanır. Diğer yandan yengeçin huysuzluğu ikizleri idare edebilmek için çok fazla gelebilir. Bu beraberlikten olumlu sonuç alabilmek için kadının İkizler, erkeğin Yengeç olması daha uygun olur. Özellikle İkizler anneyi meşgul edecek çocuklar varsa sonuç daha olumludur.

İkizler İle Aslan Evlilik Uyumu

Bu beraberlik çok geçmeden sona erer. Çünkü her ikisi de duygusal olarak uyuşamazlar. Alsan yüreği ile severken, ikizler mantığı ile sevecektir. Yüzeyde iki burç arasında bir çekim olacaktır. Her iki burçta doğal olarak cazibeli, pohpohlanmayı seven ve arkadaş meraklısıdır. Bu ikili bir eğlenceden döndüklerinde gamsız ve ihtiraslı Aslan makul bulmadığı İkizler ile tartışacaktır. İkizler de aşk yaradılışını çok maddi, bencil ve istekli bularak şikayet edecektir.

İkizler İle Başak Evlilik Uyumu

Tatminkar mutluluk için iyi bir beraberlik değildir. Her iki burcu da yöneten Merkür, tarafları çekmek için çok etkili olmayı deneyecektir. İkizlerde Merkür akılcı ve hesabidir. Başak da istekli ve eleştiricidir. Gerçekçi başak ikizlerin değişim arzusu ile anlaşamayacaktır. Uyuşabilmelerinin tek noktası, her ikisinin de iyi giyimi sevmeleri, temizliğe düşkün olmaları ve arkadaşlığı sevmeleridir. Konuya bu açıdan yaklaşırsa, İkizler Başak beraberliği için bir yol bulunabilir.

İkizler İle Terazi Evlilik Uyumu

Bu beraberlik astrolojik olarak uzun ve mutlu bir evlilik göstergesi kabul edilebilir. Her iki burç genelde ortak özelliklere sahiptir. Birbirleri ile ideal çifti oluşturabilirler. Terazinin Venüs’ü ile İkizlerin Merkür’ü genellikle iyi etkileşime sahip gezegenlerdir. Her ikisi de benzer konularda olumludur. Ayrıca kültürel ve sanat merakı da birbirleri ile uyuşur.

İkizler İle Akrep Evlilik Uyumu

Bu beraberlikte ikizler kendisinden daha aktif olması için bastıran bir eş bulacaktır. Mantık açısından, İkizler Akrep eşi için daha denk sayılır, fakat seks ve fiziksel yönden İkizler Akrep’in isteklerini gerçekleştirmekte çok sade ve durgun kalır. Kıskanç ve mülkiyetçi Akrep mizacı sonunda İkizlerin serbestlik meyli karşısında çatışacaktır. Bazı ilişkiler yürürken bazıları bomba gibi patlayacaktır.

İkizler İle Yay Evlilik Uyumu

Burada iki farklı burç ve bir amaç vardır: Özgürlük. Bunlardan genellikle uyumlu beraberlik çıkar. Her iki burç doğru sözlü, dışa dönük ve özgürlük meraklısıdır. Bu iki astrolojik etkileşim uyumlu sonuç getirebilir. Bunlar bir ortak noktada birleşip, kendi hayatlarını yaşayabilirler. Arada bir aralarında çatışma çıksa da, sonunda kan döken bir kavgadan ziyade bir aşk oyununu andırır.

İkizler İle Oğlak Evlilik Uyumu

Burada Oğlak mizacı, İkizler ile tezat yapabilir. Sabretmek Oğlakların temel meziyetleridir. Bunu ikizler de göremeyiz. Ancak, isteksiz İkizleri ikna edecek bir Oğlak eş varsa, durum değişebilir. Oğlakta aşırı bir üstün gelme meyli vardır. Karşı gelmesine aldırmaz. Bu da ikizler için aşırı kaçabilir. Ancak iki tarafta kendi yararlarını iyi kolluyorsa, Oğlak bu evlilikten bulduğu yararı kaçırmak istemez.

İkizler İle Kova Evlilik Uyumu

Hümanist meyillere sahip Kova, İkizlerde aradığı hazır cenneti bulacaktır. Kovanın yönetici gezegeni Uranüs zaten ani ve sürpriz değişimler habercisidir. Bu da ikizler karakterini tatmin edecektir. Kendi çifte karakterine uygun gelecek çeşitliliği bulacaktır. İkizler kişisi daima sürpriz arayışındadır. Burada dikkat edeceği konu, kova eşi yalnız kalmak istediği zaman onu gücendirecek bir şey yapmamalıdır. Çünkü bu geçici bir durumdur ve Kova bir süre sonra kendini bulacaktır.

İkizler İle Balık Evlilik Uyumu

Balık ile evlenen İkizler için özgürlük tehlikededir. Dışarıya olan tüm ilgilerini ve zamanlarını, ve de tüm düşüncelerini Balık eşlerine adayacaklardır. Duyarlı ve heyecanlı Balık karakteri özgürlük sever İkizler için çok tedirgin edicidir. Eğer Balık eşlerinde aradıkları sevgi ve sevecenliği buluyorsa, İkizler pek çok alışkanlıklarını değiştirmek zorundadır.

Ayrıca Bakınız ( İkizler Burcu Evlilik)

 

2 Replies to “İkizler Burcu Evlilik Uyumu”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© Copyright 2023 Deneme Bonusu Veren Siteler 2023
Powered by WordPress | Mercury Theme
error: Content is protected !!