İkizler ve Yay Burçları Cinsellik

İkizler ve Yay Burçları CinsellikLudus stili aşk anlayışını bir oyuna benzetebiliriz. Doğum haritasından Ludus meyli çıkan kişi yakın ve özel ilişkilerinde iyi tabiatlı, talihine güvenen ve hayattan zevk alan birisidir. Karşı cinsle ilişkilerinde romatizm bulunan serüvenler arayacaktır. Bazı şartlar kapsayan ilişkileri benimseyecektir.

Partneri için her şeyi yapmaya hazır olup maceralarla dolu bir hayatı paylaşmayı planlamaktadır. Yüksek düzeyde bir romantik ve idealist biridir. Birbiri ardından sıralanan ve bitmeyecekmiş gibi gözüken romantik eşlere yönelecek aradığı prens veya prensesi bulduğuna inanacaktır. Müstakbel eşi idealine uyacak tarzda birisi olmayınca, bunu kabullenip katlanmak yerine bildiği yola devam etmeyi deneyecektir. Sürekli olarak idealini tatmin etmesi önemlidir. Asla tek eş ile yetinen birisi olmayacaktır.

Bu insan cinsel olarak ateşli ve tutkulu birisidir. Eşi ile beraber olduğu sürece ilişkisine muazzam yoğunlukta enerji yağdırır. Elde edilen sonuç oldukça haz vericidir. Düşünceleri partnerine bazen dağınık ve ilgisiz gelse bile, ilişkisinde esprili, nüktedan, eğlenceli ve akıllı birisidir. Düşüncelerini ve duygularını eşi ile paylaşmaktan zevk alır. Bu da ilişkisinin kalitesini yükseltir. Bununla beraber özgürlüğünü tehlikeye düşürecek sözlerde bulunmaktan hoşlanmayacaktır.Böyle bir insanın, ona bağlılık ve gereksinim hissini uyandıran bir eşe ihtiyacı vardır.

Ludus olarak tanımlanan aşk stili, oyun, spor veya daldan dala konan bir sevgilinin bağlılığı olarak tanımlanabilir. Oyun oynamaya meyilli bir aşık olarak en kaygısız, en baştan çıkarıcı ve tutkulu sevgiyi temsil eder. Zekasını, kültürünü ve engin bilgisini kullanarak etkili olmaya çalışan bir flört uzmanıdır.

Çevresinde olan tanıdık insanlarla özgürce flört etmek isteyecektir. Birisi ile zihnini ciddi olarak meşgul etmekten kaçınacak fakat, oyunda olan partnerini bundan ayrı tutacaktır. Böyle bir insan kendine uygun olanı bulana kadar bazen kazanıp, bazen kaybederek aşk oyununun kurallarını öğrenecektir.

error: Content is protected !!