İkizlerin Diğer Burçlarla İlişkisi

Home » İkizlerin Diğer Burçlarla İlişkisi

İkizlerin Diğer Burçlarla İlşkisiKoç İçin İkizler;

Çok bilmiş ve kurnaz olsa da kafadar bir arkadaştır. Hareketli ve aktif mizaçlı iki karakter, kolay anlaşırlar. İkizler koçtan daha akılcı ve ileri görüşlü olduğundan faydalı ve dengeli bir arkadaşlık olacaktır.

Boğa İçin İkizler;

Meraklo bir kedi, yerinde duramayan bir çocuktur. Boğa burcundan biriyle birlikte olan İkizler, nasıl bu durgun kişilikten sıkılıyorsa, Boğa da bu kendisine musallat olan gevezeden bıkacaktır. Ancak iki burç komşu olduğu bazı özellikleri birleşerek uyumlu ve dengeli bir ilişki kurabilirler.

Yengeç için İkizler;

Soğuk ve eleştiricidir. İçten duygular ve sıcaklık arayan yengeç, ikizleri güvenilmez biri olarak görür. Bu ikilinin beraberliği, akıl ve duygunun uyumsuz dansıdır. Ancak bu burçlarda birleşen gök cisimlerine sahip kişiler uyumlu bir beraberlikle birbirlerini tamamlarlar.

Aslan İçin İkizler;

İyi bir yardımcı veya sekreterdir. Asil ve cömert Arslan, ikizlerin hareketli yaşantısına kaynak sağlamak karşılığında beceri ve danışmanlık satın alır. Bu ikilinin evliliği, bir tarafın padişahlığı, diğerinin vezirliğine dayanır. Bunlar hazır kazanımları çabucak tüketir, olağanüstü bir popülerlik elde ederler.

Başak İçin İkizler;

Başak ikizlerden pek hoşlanmaz. Bu her şeyi üstün körü ve özensizce yapıp geçiştiren karakter, boş ukalalık ve bilmişlik peşinde görünmektedir. Bu iki burç eğer kare yapıyorlarsa şiddetli şekilde tartışır ve birbirlerini acımasız şekilde eleştirirler. Demagoji ve lafazanlık konusunda birbirlerinden eksik kalmazlar. İki karakterin birbirlerinden öğrenecekleri çok şey olduğu da gerçektir.

Terazi İçin İkizler;

İyi ahbaptırlar. Sosyal ilişki ve arkadaşlık açlığı duyan bu iki karakter, birbirini mıknatıs gibi çekir. İkisinin ilişkisi bol sohbet, iltifat ve söz ustalığı ile geçer. Ancak bunların evlilik ve iş ortaklıkları, üçüncü şahısların dengesine ihtiyaç duyar. Çünkü bunlar çene çalarken işleri yürütecek biri lazımdır.

Akrep İçin İkizler;

Başkalarını gerçekten anlamaya çalışmayan, duyarsız bir gevezedir. Bu iki burcun ortak tarafı çok azdır ve birbirlerini hoş görüp tamamlamaları halinde verimli bir ilişki ortaya çıkar. Çünkü hem Akrep hem İkizler, becerikli ve zekidir. İkizlerin hız ve becerisi, Akrebin ihtiras ve derin azmiyle birleşebilirse sıradışı bir başarı yakalanabilir.

Yay İçin İkizler;

Üstünlük ve değer idrakinden mahrum, kurnaz ve boş biridir. Yayın gurur ve inanç dolu dünyası, ikizlerin göreceliğe sıkışmış şüpheci aklından hoşlanmaz. Bu iki burcun güneşleri karşıtsa ilişki çok rahatsız ve uyumsuzdur. İki burçta esnek ve uyumlu olduğu için bu çatışma görmezden gelinebilir ama rahatsızlık derinde hissedilir.

Oğlak İçin İkizler;

Sorumluluk duygusu zayıf, hafifmeşrep bir tiptir. Bu iki karakter birbirinden pek hoşlanmaz. Ancak birbirlerinden öğrenecekleri pek çok şey olduğu gibi, birbirlerini güzel tamamlamaları mümkündür. İkizler akıllı ve becerikli, Oğlak hırslı ve sistemlidir. Beraber iyi çalışırlar. Fakat Oğlak ikizleri kurallarıyla sıkmamalıdır.

Kova İçin İkizler;

Dost canlısı iyi arkadaştır. İki karakter de dostluğu, yeniliklere ve bilgi alışverişine önem verdiği için sohbetleri tatmin edici ve verimlidir. Ancak bu iki aklı bir karış havada dostumuz, sorumluluk isteyen işlerde emir veya yardım almalıdırlar.

Balık İçin İkizler;

Balık burcu ikizleri sevmez. Çünkü bu burcu çok soğuk ve eleştirici bulur. Oysa Balık sıcak ve yakın bir duygusal bağlılık arar. Bu bağlılık arayışı ikizleri bunaltır. Bu iki burcun kare yapması halinde ilişki keskin bir sonla biter. Değilse mesafeler ayarlanarak sürdürülebilir.

İkizler İçin İkizler;

İkizler kendi burcuyla iyi anlaşır. Ancak güneşleri birleşirse ikisi de birden konuşmak ister, lafı birbirinin ağzından kapar. Aynı burçtan kişiler birbirinin kusurlarını yakınen tanıdıkları için birbirlerinden zevk almazlar. İlişkiler birbirini tamamlamaya dayanırsa daha verimli olur.

 

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© Copyright 2023 Deneme Bonusu Veren Siteler 2023
Powered by WordPress | Mercury Theme
error: Content is protected !!