falbakma.com logo

Kahve Falı Sembolleriİsim Falı

İsim falıİsim Falı Nedir? Nasıl Bakılır?

 Fallar arasında en kolay olanı olarak bilinen isim falı, harflerin insanlar üzerindeki etkilerini gösteren fal türü olarak karşımıza çıkmaktadır. İsim falı içerisinde her harf farklı anlamlar taşımaktadır. Bu yüzden fal sonucunda çıkan harflerin anlamlarının bilinmesi önemli bir konumda yer almaktadır. Şimdi isim falı nedir ve nasıl bakılır? başlıklı yazımızda isim falı hakkında sizlere birtakım bilgiler vermeye çalışalım.

İsim falı nasıl bakılmaktadır?

Hayatta hiçbir şeyin tesadüf olmadığını söylemek mümkündür. Bu nedenle kişiler genel olarak pek çok konuda harflerin etkisi altında kalabilmektedir. Bu nedenle uzman yorumcular yeni doğan bebeklere isim koyulması anında dahi dikkat etmeleri konusunda tavsiye bulunmaktadır. Uzman yorumcular özellikle bebeklere isim verilirken G ve Ğ harflerinden kaçınılması gerektiğini belirtmektedir. Çünkü isminde G ve Ğ bulunan kişilerin genelde gergin olduğu ve güç sahibi olma hırsına kapıldıkları belirtilmektedir.

İsim falının bakılması sırasında kişinin fiziksel, ruhsal, zihinsel ve duygusal enerji sembolleri nasıl açıkladıklarına bakılmaktadır. Fal isimde yer alan harflerin bir araya getirilmesi ile gerçekleştirilmekte ve bu şekilde isim falı ortaya çıkmaktadır. Örneğin kişinin ismi Ahmet olsun. İsim farlı A-H-M-E-T harflerinin bu şekilde bir araya getirilmesi ve her harfin neler ifade ettiğinin öğrenilmesi şeklinde gerçekleştirilmektedir. Harf açıklamalarının neleri ifade ettiğinin anlaşılması ardından isim falı bakılmakta ve kişinin ismine dair ne tür özelliklere sahip olduğu öğrenebilmektedir.