Kelebek Falı

Kelebek Falı Nedir? Nasıl Bakılır?

Kelebek falı 24 karttın dağılımı ile bakılan bir fal türü olmaktadır. Ayrıca günlük olarak bakılan bir fal olan kelebek falı, birçok kişi tarafından beğenilen ve bir kelebeğin kanatlarına benzer şekilde kartların birleşmesiyle bakılan fal olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu yazımızda sizlere kelebek falı nedir ve nasıl bakılır? konusunda bilgiler verecek ve kelebek falı baktırmak istemeniz halinde sizlere yardımcı olmaya çalışacağız.


[half]

Kelebek Falı
[/half]

[half_last]
Kelebek Falı
Kelebek Falı Nasıl Bakılır

 

Kelebek falının bakılmasında 24 farklı kart kullanılmaktadır. Kısa bir fal olan fal, tam tersi olarak uzun açıklamaların yer aldığı bir fal çeşidi olarak ön plana çıkmaktadır.

 

[/half_last]

ÖRNEK 

Kelebek falı bakımında makas çıkması kavganın işaretçisi olarak bilinmektedir.Bunun yanında yaprak arkadaşı ve akraba ise yılanı simgelemektedir.Belirtmiş olduğumuz bu üç simgenin çıkması yoldan gelecek olan bir akraba nedeniyle huzursuzluk yaşanacağı şeklinde yorumlanmaktadır.

 

  • Ayrıca kelebek falı kişinin kendi kendine yorumlayabileceği bir fal türü olarak karşımıza çıkmaktadır. Ortaya çıkan simgelerin neler ifade ettiğini bilen kişiler, simgelere göre neler olabileceği hakkında yorum yapabilmektedir.
  • Diğer yandan kelebek falında dilek dilenmemektedir.
  • Soru sormadan bakılabilen bir fal olan kelebek falı, oldukça eğlenceli fallardan biri olarak bilinmektedir.

Günlük hayatında değişikliklerden hoşlanan için ideal bir fal türü olan kelebek falının eski zamanlarda bolluk ve bereket gibi konularda bilgi almak için bakıldığını söylemek mümkündür. Ancak günümüzde bakılma nedenleri zamanın şartlarına göre değişimler yaşanmasına neden olmuştur.

Kelebek Falı Nasıl Bakılır?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    error: Content is protected !!