Koç Burcu Evlilik Uyumu

Home » Koç Burcu Evlilik Uyumu

koc-burcu-evlilik-uyumuKoç İle Koç Evlilik Uyumu

Aynı burçta doğan kişilerden biri, diğerinin yöneten olmasına razı oluyorsa ikisi arasında evlilik olasıdır. Bununla beraber, kişiliklerin çatışması ve birbirlerinin eksik yönlerini görerek kendilerine gelmeleri de mümkündür. Burada bir uyarıda bulunmak gerekir. Koçlardan her ikisi de horoskoplarında egemen ve zorlu görünümlere sahipseler daha fazla uyuşmazlık ortaya çıkacaktır. Çünkü her ikisi de ailenin tek yöneticisi olmaya kalkışacaktır.

Koç İle Boğa Evlilik Uyumu

Bu beraberlik çok olumludur. Burada Koç’un dikkat edeceği husus,yüzeyde pek duygusal gözükmeyen Boğa’nın sırasında çok inatçı ve sinirli olabileceği gerçeğidir.

Koç İle İkizler Evlilik Uyumu

Bu beraberlik, aralarındaki seks anlayış farklılıklarından dolayı tartışmalar getirebilir. İkizler, Merkür’ün yönetimindedir ve aşk alanında onun için kafa yapısı ön planda gelir. Duygusal ve savaşçı Koç, geleneksel İkizler mizacı için çok aşırı gelebilir. Bütün bunların üzerinde, İkizler kibarlığı ve yumuşak, kültür fark edilen yaklaşımlara itibar eder. Sabırsız Koç ise evlilikte bunu hüsran olarak görebilir. Bir süre sonra beraberliği daha uyumlu birinde aramaya başlar.

Koç İle Yengeç Evlilik Uyumu

Evlenmek için genellikle zor bir beraberlik sayılır. Yengeçler Ay tarafından yönetilir. Kaprisli, duygusal ve ağzı sıkı olurlar, şimdiden ziyade geçmişte yaşamaya meyil gösterirler. Evliliğin ilk yıllarında meydana gelmiş anlaşmazlık ve çatışmaları asla unutmazlar. Koç için önemsiz sayılan söz, bir ima Yengeç için yüreğe saplanan bir ok olabilir.

Koç İle Aslan Evlilik Uyumu

Bu beraberlik genellikle olumludur. Her iki burç yapısal olarak coşkulu olduklarından, Aslan Koç’un gururunu yükseltecektir. Tez canlı fevri Koç’da, Aslan ininde kendine sevecen bir yuva bulacaktır. Bu arada Aslan’da ateşli aşığının agresif meyillerine hayranlık duyacaktır.

Koç İle Başak Evlilik Uyumu

Bu beraberlik, Koç- İkizler beraberliğinin bir benzeridir. Başak, Merkür tarafından yönetilir ve astrolojik olarak savaşçı Koç’un özellikleri ile iyi bir karışım meydana getiremez. Başak, Koç kişiliğinden pek çok kusur çıkartacaktır. O, Koç diktatörlüğünde asla mutlu olamaz.

Koç İle Terazi Evlilik Uyumu

Mars ve Venüs arasındaki harika beraberlik sayılabilir. Sıcak, sevecen ve şefkatli Terazi, Ateşli sevgi arayan ve sabırsız Koç için çok uygundur. Her iki taraf da aynı sosyal seviyede ve kültür düzeyinde olursa, bu sonuç daha verimlidir.

Koç İle Akrep Evlilik Uyumu

Bir ailede iki tane baş olamayacağı ne kadar gerçekse, bu beraberlikte o kadar zordur, ve ideal biri sayılmaz. Her iki burç da Mars gezegeni tarafından yönetilir. Horoskoplarında uygun görünümler olmadıkça aynı tutkular ve doğal itilmeler aralarında sorunlar çıkartacaktır. Akrep, Koç’a seks açısından hayranlık beslerse ve bu sürerse, aralarındaki beraberliğin devam etmesi için bir neden olacaktır.

Koç İle Yay Evlilik Uyumu

Her iki burç ateş grubunda birinci ve üçüncü burç olduklarından genellikle ideal evlilik sayılır. Mars- Jüpiter ikilisi ortaya koydukları etkileri birbirleri için uygun bir çift ortaya çıkartır. Her ikisi de iticidir, evlerinin dışında ilgi duydukları bir dünya vardır. Bu görüşler aralarında bir çatışmaya neden olmaz.

Koç İle Oğlak Evlilik Uyumu

Şüpheli bir beraberlik sayılır. Satürn Oğlak yöneticisidir. Hareketli ve girgin Koç mizacı Oğlak ağırlığı pek uyuşmaz. Oğlak, Koç’un arzularına karşı geldikçe anlaşmazlık sınırları genişlemeye başlar.

Koç İle Kova Evlilik Uyumu

Dengesiz Koç mizacı, Kovanın fedakarlığını sabote edecektir.Aralarındaki farklılıklar bu beraberliği kumara sokar. Kovayı yöneten Uranüs ona ne yapacağı belli olmayan davranışlar verir. Kovalar işini ağırdan alma meylindedir. Koç için bu hiç de hoş bir durum sayılmaz.

Koç İle Balık Evlilik Uyumu

Duygulu Balık mizacı, agresif Koç’da küçük de olsa bir tatmin bulur. Balıklar romantiktir ve Koçlarda zayıf olan nazik tavır ve yaklaşımları beklerler. Neptün balıklara zihinsel kalite verir. Koç kendini bulutlar üstünde bir yolculukta sanmadıkça bu beraberlik uyuşmaz karakterlidir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© Copyright 2023 Deneme Bonusu Veren Siteler 2023
Powered by WordPress | Mercury Theme
error: Content is protected !!