Koçların Diğer Burçlarla İlişkisi

Home » Koçların Diğer Burçlarla İlişkisi

Koçların Diğer Burçlarla İlişkisiBoğa İçin Koç;

Aceleci, gereksiz riske giren, aşırı tepki gösteren, fazla cesurdur. Çoğu boğa ve koçlar iyi anlaşırlar. Biri diğerinin eksiklerini tamamladığı için ortaklık ve evliliklerde sıkça bir araya gelirler.

İkizler İçin Koç;

Akılsız, huysuz, dik kafalı ve egoisttir. Ama iki burcun insanı aktiflik ve hareketi sevdiği için kolay anlaşırlar. Koç girişimci, İkizler onun danışmanı ve yardımcısıdır.

Yengeç İçin Koç;

Fazla bağımsız, duygusuz ve ben merkezcidir. Kalp kırıklığı ve ezilmişlik hissi daha çok yengece geçer. Ancak Koç’un balık tarafı ya da Yengeç tarafı varsa iyi bir ilişki yaşanabilir.

Aslan İçin Koç;

İyi bir kafadardır. Benzer özelliklere sahip iki karakter, açık yürekli ve hareketli bir beraberlik yaşayabilirler. Ben merkezcilikleri sebebiyle rekabet yaşamaları halinde birbirlerini kırmalarıda mümkündür.

Başak İçin Koç;

Düzensiz, dikkatsiz, sorumsuz ve umursamazdır. Birleşmeyen özelliklere sahip iki burcun insanı birbirini hiç beğenmez. Ancak iki burç arasındaki ilişkiler, birbirlerini bütünleyici ve dengeleyici oldukları için oldukça faydalıdır. Biri diğerinin eksiğini kolayca tamamlar.

Terazi İçin Koç;

Patavatsız, kırıcı ve serttir. İki burcun güneşleri karşıt açılıysa aşırı gerginlik olur. Biri diğerini aşırı itici bulur, kısa süren bir ilişki yaşanır veya hiç ilişki yaşanmaz. Değilse dengeleyici özellikleriyle birbirlerini tamamlamaları ve iyi geçinmeleri mümkün olur. Renkli ve aktif bir ikili oluştururlar.

Akrep İçin Koç;

Bencil, dominant ve sadakatsizdir. İki birbirinden hoşlanmaları zordur. Savunma içgüdülerinin kuvvetli olması sebebiyle kavgaları da çok kötü olabilir. Ancak dost olabilirlerse birbirlerini iyi tamamlarlar. Renkli ve aktif bir ikili oluştururlar.

Yay İçin Koç;

Biraz gergin ve ve tepkili olsa da iyi çocuktur. İki burç maceracı ve kendine güvenen yapılarıyla birbirlerine benzerler. Beraberlikleri de maceralı olabilir. Bağımsız yapıları nedeniyle ilişkileri çok uzun sürmeyebilir. Sorumluluk açısından dengelenmelidirler. Yoksa aşırı cesaret ve özgüvenle birbirlerini aşırı riske sürükleyebilirler.

Oğlak İçin Koç;

Sorumsuz, düşüncesiz ve amaçsızdır. Oğlak, Koçu dizginlemeye çalışırsa aşırı tepkiyle karşılaşır. Sert açıları yoksa birbirlerini dengeleyebilirler. Koçun çalışkanlığı Oğlak disiplini ile sistemli hale gelip yararlı olur.

Kova İçin Koç;

Düşüncesiz ve ilkelce davransa ad açık yürekliliği ile sempatiktir. İki bağımsız karakter iyi arkadaş olurlar. Evlilik ortaklık gibi ilişkilerde bile arkadaş gibi davranırlar. Duygusal yönleri zayıf olduğundan sadakat beklentisi taşımayabilirler. Sorumluluklarını da hatırlatan birine ihtiyaçları olacaktır.

Balık İçin Koç;

Egoist, sert ve duygusuzdur. Ancak komşu burçlar olduğu için iki burçtan kişilerin ortak gökcisimleri olabilir. Birbirlerini beğenmeseler de uyumlu biçimde bütünleyen iki burç, evlilik gibi beraberliklerde sıkça bir araya gelirler. Fedakarlık ve bağlılık daha çok Balıktan gelir. Ancak Koç da Balığın hakkını müdafaa eder, işlerini çekip çevirir.

Koç İçin Koç;

Koç ile koç zaman zaman kavga ederler, ama açık yürekli bir ilişkiye sahiptirler. Çoğu zaman birbirlerini tamamlayacak şekilde farklı özelliklere sahip Koçlar bir araya gelirler. Bunlardan biri diğerine karşı daha fedakar, daha bağlı ve vefalıdır. Diğer ise daha aktif, baskın ve yöneticidir. Yoksa ilişkileri yürümez.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© Copyright 2023 Deneme Bonusu Veren Siteler 2023
Powered by WordPress | Mercury Theme
error: Content is protected !!