Kovaların Diğer Burçlarla İlişkisi

Home » Kovaların Diğer Burçlarla İlişkisi

Kovaların Diğer Burçlarla İlişkisiKoç İçin Kova;

Tepkisiz ve ukaladır. Ama bu iki karakter doğruluk ve içinden geldiği gibi davranma açısından birbirlerinden hoşlanırlar.Koç, istediği gibi davranmakta daha cesur olacak, Kova ise daha çok itiraz edecektir. Bu ikilinin sorumluluk gerektiren ilişkilerde bir araya gelmeleri verimli olmayabilir.

Boğa İçin Kova;

Soğuk ve uçarıdır. Özellikle güneşleri kare açı yapan Boğa ve Kova, bir araya gelemeyecek kadar ilgisizdir. Konuşamazlar, göz göze gelmeyebilirler. Ancak bu iki burcun birbirinden alabileceği ibretler vardır. Kova boğadan hayatın gerçeklerine uymayı ve tadına varmayı öğrenebilir. Boğa da kovadan yeniliklere ve değişikliklere açık olmayı öğrenebilir. Bu ikilide bağlılık ve sadakat daha çok boğadan gelir.

İkizler İçin Kova;

Pek pratik olmasa da iyi bir dosttur. İki burç benzer bir dostluk ihtiyacı duyarak bir araya gelirler. Akıcılığı ve yeniliklere açık yapıları sebebiyle birbirlerinden hoşlanırlar. Ancak bu ikisinin evlilik yapması halinde aileleri onların fazla bağımsız bulacaktır.

Yengeç İçin Kova;

Yengeç Kovanın ruh halini pek anlayamaz. Pek benzemeyen bu iki karakter, birbirinden çok şey öğrenerek kendilerini dengeleyebilirler. Yengeç kovanın serinkanlı kararlılığından, Kova, yengecin empati, sevgi ve bağlılığından bir şeyler öğrenebilir. Zıt özellikleriyle birbirlerini tamamladıkları takdirde yararlı bir ilişki ortaya çıkar.

Aslan İçin Kova;

Ne istediğini bilmeyen, sadece her şeye kafa tutan ukala biridir. Güneşleri karşıt açı yapan Aslan ve Kova birbirinden hoşlanmaz. Eğer bir araya gelmişlerse ya Aslan hakimiyetinden ya Kova özgürlüğünden vazgeçmiş demektir. Kova böyle ilişkilerden sıkılır ama yönetimi kendi eline almak da istemez. Oysa her şey yönetime ihtiyaç duyar. Kova bunu Aslandan öğrenmelidir.

Başak İçin Kova;

Ruh dünyasında yabancıdır. Hatta bu aklı bir karış havada, çok bilmiş kişinin ne işe yaradığını bile anlayamaz. Ancak bu çok zıt ikili birbirini çok iyi tamamlar. Kovanın rutinde hoşlanmaması yüzünden ihmal ettiği işleri Başak gönüllü olarak üzerine alır. Kova da Başağın çevresini ve düşünce dünyasını genişletir.

Terazi İçin Kova;

Terazi kovayı itidalli bir arkadaş olarak görüp sokulur. Ancak bu kadar bağımsızlık ve tuhaflıktan çok da hoşlanmayabilir. Yine de iki karakterin arkadaşlığı hoştur. İkisi de bağlanmak istemez ve birbirinin hayatına karışmaz. Bunların ilişkisinde aşk ve acı yoktur, sadece ahbaplık ederler. Hoş, kibar ama mesafeli bir ikili oluştururlar. Maddeyle ve görevlerle araları iyi olmaz.

Akrep İçin Kova;

Akrep Kovanın duygusuzluğundan ve ukalalığından hoşlanmaz. Özellikle güneşleri kare açı yaptığı takdirde bu iki burç birbirini hiç sevmez. Bu radikal ve devrimci karakterler, duygusal yapıları ile çok farklıdırlar. Akrep tutkulu ve bağlılık bekleyen yapısı sebebiyle Kovayı güvenilmez bulur. Ancak Kova Akrepten devrimlerini hayata geçirmeyi öğrenebilir.

Yay İçin Kova;

Fazla kuşkucu ve heyecansızdır. Ancak yine de iyi anlaşırlar. Kova Yayın cesaret ve iyimserliği sayesinde daha aktif ve hayat dolu olacaktır. Yayın saflığa varan inançlılığını ise Kova dengeleyecektir. Bu ikilinin işleri ve sorumlulukları hep birbirlerinden beklemeleri mümkündür.

Oğlak İçin Kova;

Sorumsuz ve ihmalkardır. Ancak komşu burçlar oldukları için bu ikilinin bir araya gelişine sık rastlanır. Birbirlerini çok yönden bütünleyen bu iki burç, birbirlerinin hayatlarını zenginleştirirler. Daha çok Oğlağın çekip çevirdiği ilişkide, görevlerin de çoğu Oğlağa düşer. Kova ise farklı bakış açısıyla Oğlağın düşüncelerini zenginleştirir. Ancak bu ilişki de Kovaya sıkıntılı gelecektir.

Balık İçin Kova;

Soğuk ve katı bir karakterdir. Balığın idealist ve hayalci yapısı, Kovanın kuşkucu mantığını soğuk ve cansız bulur. Ancak iki burcun  birleşen gezegenleri olabilir ve o zaman birbirlerini daha kolay anlayabilirler. Farklılıklarıyla birbirlerini tamamlayabilirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© Copyright 2023 Deneme Bonusu Veren Siteler 2023
Powered by WordPress | Mercury Theme
error: Content is protected !!