falbakma.com logo

Kahve Falı SembolleriKura Falı

kura-faliBirçok Astrolog, rakamların insanların üzerinde etkisinin olması gibi, harflerin de insanlar üzerinde  etkisi olduğunu söylemektedir.

Fala bakılırken 28 tane eşit boyda ufak kağıtlar hazırlanarak. Her birinin üzerine “Ğ” harfi hariç alfabedeki tüm harfleri yazarak kağıtları küçük bir torbaya yerleştiriniz. Dilek tuttuktan sonra torbadan bir kağıt çekerek çekilen harfin anlamı okunarak yorum yapılır.

Harf falında hangi harf neye tekabül ediyor…

A: Dileğiniz kabul olacak. Şansınız bir anda açılacak, işlerinizde başarılı olacaksınız. B: Dileginiz en yakın zamanda gerçekleşicektir. C: Dileginiz gerçekleşmesi şüpheli gözükmekte. Ç: Dileğinizin gerçeklemesi biraz zaman alacaktır. D: Dileğiniz gerçekleşmeyebilir. E: Dileğiniz gerçekleşecek ve istediklerinize kavuşacaksınız F: Dileğiniz gerçekleşecek ama üzülme riskiniz var. G: Dilediğinizden beklediklerinizi elde edemiyeceksiniz. H: Dileginiz gerçekleşecek. I:  Dikkatli ve sabırlı olmanız gerecek…Ama beklentiniz tam anlamıyla gerçekleşemeyecek I:  Dilediğiniz dileğinizden zarar görebilirsiniz. J:  Dileğiniz gerçeklesecek ve mutlu olacaksınız. K: Dileğiniz gerçekleşmesi için çok efor sarfetmeniz gerekecek L: Dileğinizin gerçekleşmesi için acele etmeyin. M: Dileğinizin gerçeklmesi şüpheli. N: Dileğiniz hiç ummadığınız bir anda gerçekleşecek. O: Dileğinizin gerçekleşmesi için çok çalışmanız gerekmekte. Ö: Dileğinizde vazgeçmelisiniz. Hayır yok. P: Dileğiniz gerçekleşecek R: Dileğiniz gerçekleşecek. S: Dileğinizin gerçekleşmesi şüpheli üzülmeye değmez. Ş: İşi oluruna bırakmanız sizin için daha iyi T: Dileğiniz beklediğinizden daha hayırlı olacaktır. U: Dileğiniz gerçekleşecek ve istediğinize kavuşacaksınız. Ü: Dileğinizin gerçekleşmesi için zamana ihtiyaç var. V: Dileğiniz gerçekleşecek. Y: Dileğinizin gerçekleşmesi için sabırlı olmanız gerekecek… Z: Dileğiniz olmayacak.