Medyum

medyum

Hayat ne zaman biteceği belli olmayan bir yol. Bu yol üzerinde önümüze çıkan fırsatları, engelleri, yol ayrımlarını, seçimleri fark etmek, sezmek, kararlar almak bizlerin elinde. Günümüzde Bazı medyumlar insanların duygularıyla hisleriyle oynamaktadır. İşi sadece matdiyata dökmüş bağzı Medyumlar var bunlardan uzak durmalı ve dikkat etmelisiniz.

Medyumlar için dikkat edilmesi gerekenleri sizler için bağzılarını sıraladık ilgilenenlerin merakını gidermek amacıyla sizlere sunuyoruz.

Medyumlar Havas ve Ledün ilminden Gelen kaynaklarla Yazdıkları Vefk ve Tılsım cetvellerinin çok güzel olması lazımdır. Yazılan vefk ise vefkin hane sırasına göre rakam veya harfleri yerine koymak, rakamları veya harfleri güzel yazmak ve vefkin hanelerini eşit olarak çizmek lazımdır. Bunlar vefke hizmet eden ruhanilerin kabülünü ve işin kolaylaşmasını saglar. Çünkü yazı güzel olup, vefkte düzgün olursa, bunu yazan kişiyi severler. Bu onların mübarek zevklerindendir. Yapılan vefk ve tılsımların gerekli zaman ve saatleri gözetilmeli ve okumaları duaları mukakkak yapılmalı.

Bir medyum la Görüşürken Kalbinde ferahlık ve huzur bulursan yapacagın ameli başaracagına vede muradına ereceğine inanarak yaparsın. Şayet ruhun daralırsa bırakırsın. ısrar edersen senin zararına olur. Bir işinin halli için gerektiğinde istihare yapmalısın tam uyanık bir Şekilde ve kalpten Allah Teala nın kudretine inanarak olmalıdır. Çünkü gerçekleri ve akibeti bilen yalnız O’dur.

medyum

Bunun için: Bu işe yeni başlayan kişi tam inançlı olmalı, yaptığı bir işten asla şüphe etmemeli ve islam dininin gerektirdiği şeyleri iyi bilmesi lazımdır. Manasını bilmediği bir duayı veya azimeti okumamalıdır. Eğer yaptığı bir iş gerçekleşmezse, hatayı medyum hoca kendinde arasın.

Medyumlar Hakkında

Medyumlar Havas ve Ledün ilminden Gelen kaynaklarla Yazdıkları Vefk ve Tılsım cetvelleri çok güzel olması lazımdır. Yazılan vefk ise vefkin hane sırasına göre rakam veya harfleri yerine koymak, rakamları veya harfleri güzel yazmak ve vefkin hanelerini eşit olarak çizmek lazımdır. Bunlar vefke hizmet eden ruhanilerin kabülünü ve işin kolaylaşmasını saglar. Çünkü yazı güzel olup, vefkte düzgün olursa, bunu yazan kişiyi severler. Bu onların mübarek zevklerindendir. Yapılan vefk ve tılsımların gerekli zaman ve saatleri gözetilmeli ve okumaları duaları yapılmalı.

error: Content is protected !!