Oğlakların Diğer Burçlarla İlişkisi

Home » Oğlakların Diğer Burçlarla İlişkisi

oglakarin-diger-burclarla-iliskisiKoç İçin Oğlak;

Riyakar ve kısıtlayıcı biridir. Özellikle yöneten tarafın Oğlak olduğu bir ilişki, Koç için çekilmezdir. Kare açılara sahip  Oğlak ve Koçun ilişkisi büyük çatışmalara gebedir. Ancak farklı özelliklerle dengelenmişlerse birbirlerini güzelce dengeleyebilirler.

Boğa İçin Oğlak;

Anlaşılması zor olmayan bir karakterdir. Fakat hayatın güzelliklerine ve hazlarına düşkün bir Boğa, kurallarına düşkün bir oğlağı kısıtlayıcı bulabilir. Ancak ikilinin muhafazakar ve tutumlu karakterleri birbirine uyar. Bu ikisinin oluşturacağı çift, aşırı tutumlu olabilir.

İkizler İçin Oğlak;

Dar kafalı ve sıkıcıdır. Hareket ve özgürlükten hoşlanan ikizler , oğlağı kısıtlayıcı bulacaktır. Ancak farklı özellikleriyle birbirlerini tamamladıklarında ortaya güzel bir çift çıkabilir. İkizlerin becerileri, oğlağın disiplin ve azmiyle tamamlanacaktır. Evlilik türünden bir ilişki kurarlarsa duygu ve zevkten çok mantığa önem vereceklerdir.

Yengeç İçin Oğlak;

Soğuk ve duygusuzdur. Güneşleri karşıt açı yaptığı takdirde iki karakter birbirinden hoşlanmaz. Belki yengecin edilgenliği , oğlağın sorumluluk duygusuyla isteksizce bir arada kalırlar. İkilinin maddi birikim yapmaları mümkündür. Sosyal ve hayatın tadını çıkaran bir çift olmayacaklardır.

Aslan İçin Oğlak;

Anlaşılması zor bir karakterdir. Farklı özellikleri sebebiyle birbirlerini dengeleyebilirler. Eğer aslan hakim durumdaysa Oğlağın itaatkarlığından memnun kalır. Ancak tersi duruma aslan dayanamayabilir. İkili toplumda saygı görmeyi önemseyecek, bu konuda birbirlerini tamamlayacaktır.

Başak İçin Oğlak;

Kafa dengi biridir. İkisinin de görev duygusu çok kuvvetli olduğu için birbirlerini üzmezler. Ancak dengeleyici bir özellikleri yoksa hayatları çalışmak için yaşamak kısırlığına dönüşebilir. Tutumlu ve disiplinlidirler. Emirlerinde çalışanlar ya da evlatları için sıkıntı veren bir çifttirler.

Terazi İçin Oğlak;

Asık suratlı, yaşamayı bilmeyen antipatik biridir. Özellikle güneşleri kare yapmışsa anlaşmaları zordur. Ancak iki karakterin ortak yönleri, toplumda beğenilmeyi önemsemeleri olduğu için, bu konuda birbirlerini tamamlayan bir çift oluşturmaları mümkündür.

Akrep İçin Oğlak;

Kendini baskılayan, riyakar biridir. Ancak yine de geçinmesi kolay biridir. Çünkü akreple oğlağın bağlılık duyma davranışları birbirine uyar. İki karakterin hayat beklentileri de birbirine uyarsa, kolay anlaşırlar. Fakat ihtiras ve hedefleri uymazsa, tarzları ve öncelikleri hiç uymaz. Çünkü oğlağın muhafazakarlığına karşın Akrep devrimcidir.

Yay İçin Oğlak;

Kuşkucu ve kötümser biridir. Komşu burçlar oldukları için bazı yönleri birleşiyorsa bir araya gelir ve birbirlerini tamamlarlar.  Yay oğlağı dar görüşlü ve kısıtlayıcı bulsa da, üstünlük arayışları yönünden anlaşırlar. İkilinin bütün huyları birbirini dengeleyecek şekilde zıttır. Bu ilişki daha çok sorumluluk bilinciyle yürür.

Kova İçin Oğlak;

Monoton ve dar kafalıdır. Bu komşu burçlar birbirini sorumlulukla özgürlük, kendini beğendirmek için disiplinli davranma ile özgünlüğüyle kendini kabul ettirme konularında dengelerler. Bu ikilinin soğuk ve mantıkçı bir tarzı olacaktır. İlişkiye daha çok Oğlak biçim verir ve egemen olur.

Balık İçin Oğlak;

Katı , soğuk ama güvenilirdir. Balığın aradığı bağlılık ve vicdan oğlakta mevcuttur. Ancak Balık duygu ve hayallerini oğlakla pek paylaşamaz. Ayrıca Oğlak balığı genel olarak kısıtlayabilir ve dışa kapalı kalmaya zorlayabilir. Bu durumda balık kendine acıma duygusuna kapılır ve duygusal beklentilerde daha ısrarcı olur.

Oğlak İçin Oğlak;

İlişki kurmak için birbirlerinden hareket beklerler. Hangisi daha dışa dönükse ilişkiyi o başlatır ve genellikle egemen olur. Renkli ve canlı bir ilişki olmayacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© Copyright 2023 Deneme Bonusu Veren Siteler 2023
Powered by WordPress | Mercury Theme
error: Content is protected !!