Rüyada Abdest Aldığını Görmek

Rüyada abdest aldığını görmek, rüyayı görenin hayırlı ve güzel işlere dahil olacağına, maneviyata doğru gideceğine, çok yakın bir zamanda tüm arzu ve dileklerinin gerçekleştireceğine işaret eder. Abdest kişiyi maddi ve manevi kirlerden arındırır. Bu nedenle böyle bir rüya gören kim ise gerçek hayatında kötülüklerden, şerli insanlardan ve onların fitnelerinden uzaklaşır. Gönlünü temizleyerek kendisini tamamen doğru yola iter. Rüyada yarım abdest almak, sevapların yanında günah da işlemeye veya bazı isteklerinize ulaşamayacağınıza yorum edilirken; tam ve güzel bir abdest aldığını gören bir kişi, her anlamda mutlu ve huzurlu bir hayat yaşamaya devam eder. Bu rüya maddi manevi sorunlara çözüm bulmaya ve her türlü sıkıntıdan rahata ermeye işaret eder.

Rüyada Abdest Alıp Namaz Kılmak

Rüyasında abdest alıp namaz kılan kimse, güzel ahlaklı ve karakteri sağlam bir kimse olarak bilinir. Bu rüya Allah katında güzel bir yere sahip olduğunuzu ve güzel karakterinizle herkesin ilgi ve teveccühünü kazandığınızı size iletir. Rüyada Allah rızası için abdest alan ve bu aldığı abdestle ibadet eden kişinin hem dünyası hem de ahireti aydınlık ve ferahlık olarak söylenir. Aynı zamanda böyle bir rüya parlak bir yaşama, sıkıntılardan kurtulmaya her anlamda güzel bir hayata yorulur.

Rüyada Abdestsiz Namaz Kılmak

Rüyada abdestsiz olarak namaza durduğunu gören kimse sapıklığa düşmeye, yanlış yollarda ilerlemeye ve kendisine faydası olmayan fitneci çevre ile birlikte olup onlarla beraber yanlış işlerde bulunmaya işaret eder. Rüyasında abdest almadan yapılmaması gereken bir şeyi yapan kimse, dünyada umduğunu bulamaz ve isteklerine kavuşamaz. Bazen de bu rüya herhangi bir belaya maruz kalma anlamına da gelir.

Rüyada Abdest Aldığını Görmenin Psikolojik Tabiri

Rüyada abdest alan kimse, dine yönelen, güzel ahlaklı ve maneviyatı yüksek bir kişidir. Bu rüya dünya hayatında kendinizi ibadete ve ahirete adadığınızı ve ibadet etmekten zevk alarak, kalbinizi her türlü kötülüklerden arındırdığınızı göstermektedir.

error: Content is protected !!