Su Falı Nedir?

Su FalıSu Falı diğer fal türlerine göre oldukça farklı bir fal türüdür.

Su falında hiçbir yerden destek gerekmeksizin sadece melekler tarafından su üzerinde medyuma yansıtılan görüntüleri ve bir takım şifreli işaretleri, su falına baktırana anlayabileceği şekilde aktarması su falının farkını da ortaya çıkarmaktadır.

Su falında iyi olabilmenin, çok iyi bir tarot yorumcusu olmanızla veya çok iyi bir kahve falı yorumcusu olmanızla hiçbir alakası yoktur. Su falı apayrı yetenekleri gerektirin bir fal türüdür. Su falı bakan medyumun, melekler âlemindeki melekler ile bu âlemde bizlere yardım etmek için bulunan güç hayvanları ile ve de cinler âlemindeki cinler tayfasıyla dostluklarının iyi seviyede olması ve onların yardımını alması gerekmektedir.

Yani şu şekilde de açıklayabiliriz; su falına bakan medyumun ona melekler tarafından tanınması ve ona yardım etmeye hazır olması gerekir. Ayrıca Dünyadaki güç hayvanlarının aktif olması gerekir. Bu güç hayvanları zaman mekân kavramı gözetmeksizin dolaşabilirler. Su falına bakabilmek için medyumun mutlaka onlara ihtiyacı vardır. Ayrıca bazı bilgilerin teminini sağlayabilecek tek varlıklar Cinler ve benzeri aşağı alem varlıklarıdır.

error: Content is protected !!