Su Falına Nasıl Bakılır?

Su FalıFallar arasında belki de en zoru su falıdır çünkü su falında, fala bakan kişinin yorumlaması için herhangi bir yazı, renk, şekil söz konusu değildir. Tamamen tamamen fala bakan kişinin yoğunlaşması ile alakalı bir durumdur. Suyun bir özelliği daha vardır. Su canlıdır ve bir enerjisi mevcuttur. Bu yüzden de suya bakan kişinin ve fala baktıran kişinin niyeti çok önemlidir. İyi niyet ve temiz kalp olmazsa bu fala doğru şekilde bakmak mümkün olmaz.

 

 

Su Falına Nasıl Bakılır?

Falına bakılacak kişi bir bardağa ya da tasa niyet ederek su doldurur ve falı bakacak olan kişiye verir. Fala bakacak kişinin suya odaklanması gerekir. Odaklanmayı kolaylaştırmak için ise ortamın olabildiğince sessiz, sade ve fazla ışık almayan bir durumda olması gerekir.

Bu fal yöntemi yoğun konsantre istediği ve ruhani varlıklarla iletişim haline girilmesi gerektiği için bakabilecek insan sayısı azdır. Bir çok insan bir çok fal dalında başarılı olabilir ancak su falına bakabilecek insanlar seçilmiş kişiler olarak düşünülürler.

Su falına bakarken bunlara dikkat edin!

  • Su falına bakacak kişinin bazı niteliklere sahip olması gerekmektedir. Bunların bazılarını kısaca açıklamamız gerekirse şu şekilde söyleyebiliriz; öncelikle fala bakacak kişinin içini, fesatlık, kıskançlık, fırsatçılık gibi art niyetlerden arındırması gerekir. Bunun sebebi de yardım edecek olan meleklerin fala bakacak kişiye yardım etmeye inanmasıdır.
  • Ayrıca yoğunlaşma konusunda oldukça iyi seviyede olmanız gerekmektedir dışarıdan gelebilecek ses ve hatta fiziksel darbelere bile aldırış etmeden konsantrasyonunuzu bozmamanız önemli bir etkendir. Bu durum için konsantre dersleri almanızın faydası olabilir.

Bu iki olguya sahip olduğunuzda yavaş yavaş su falına bakmaya başlayabilirsiniz. Ve bu işte tecrübe kazandıkça farklı kabiliyetlerde edinebilirsiniz. Fala bakma işlemine gelince, falda neyi öğrenmek istiyorsanız onun ne olduğunu söyleyip sonrasında da bir görüntü şekil bir motif söylemelidir. Örneğin; ‘’falanca olay olacaksa suyun içine ay doğsun’’ en bilinen repliktir. Sonrasında beliren desen ve motifleri içinize doğduğu gibi yorumlamanız beklenir.

error: Content is protected !!