İçeriğe geç

Tarot Açılımı

Tarot Açılımlarında niyetlere göre belirlenmiş olan açılımların yanı sıra sizin yaşantınızla da ilgili bilgi alabileceğiniz tarot açılımları da bulunmaktadır. Bu açılımlardan bazılarını anlatacak olursak;

tarot-fali

[btn link=”http://www.falbakma.com/tarot-fali/” color=”red” size=”size-xl”]Tarot Falınıza Bakmak İçin Tıklayın![/btn]

 

Gezegensel Açılım: Gezegensel açılımlarda tarot kartları insan kişiliğini temsil eder. Her bir tarot kartının falı bakan kişinin hayatına belirli bir yeri ve sembolize ettiği bir yönü vardır. Bazıları geçmişteki yaşantıyı bazıları da gelecekteki yaşantıyı temsil etmektedir. Tarot falında etkisi en yüksek olan açılımdır.

 

Yıldız Açılımı: Yıldız açılımında tarot kartları 3’erli şekilde dizilir. Genellikle kartlar ile bir yıldız şekli oluşturulmaya çalışılır. Bu açılım genellikle kişinin bir türlü cevabını bulamadığı fakat dış dünya ile tartışamayacağı bir konu olduğu takdirde kullanılmaktadır. Fal etkisi en yüksek olan 2. Açılım tekniğidir.

 

Mandala Açılımı: Mandala açılımı görüntüsü bakımından insanın hoşuna giden ve sıkça kullanılan bir açılım yöntemidir. Genellikle karo işaretine benzer. Kartlar yukarıdan aşağıya doğru 1-2-3-2-1 şeklinde dizilir. Bu fal ile genellikle eşiniz veya başka bir kişiyle yaşamış olduğunuz cinsel hayatınız hakkında bilgi edinebilirsiniz. Aynı zamanda cinsel sağlığınız ile ilgili bilgide alabilirsiniz.

 

Yaşam Ağacı Açılımı: Bu açılımda yaşamınız hakkında bilgi edinmek istediğinizde niyetinizle ilgili detaylara girmenize gerek yoktur. Bu falda küçük bir ip ucuyla bile yaşantınızdaki kötü ve iyi durumları öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda gelecekte olacak olaylar hakkında da bilgi alabilirsiniz.

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

casino