Tarot açılımları fala bakmak için kartların diziliş şekli ile alakalı olan yöntemlerden oluşmaktadır. Bu falı bakan kişilerin genellikle kaba taslak bir kart seçimi yaptığından genellikle bir bölgeye yönelik fal bakmak durumunda kalabilirler. İşte böyle durumlarda Tarot açılımlarından kendi seçtiklerinden bir tanesini yaprak tüm kartlara göz mesafe içerisinde olabilirler ve fallarını daha kesin bir sonuç alabilirler. Tarot açılımlarında genellikle açılım yöntemi niyete göre belirlenebilir.

tarot-acilimi

Birkaç örnek tarot açılımı belirtmek gerekirse;

Celtic Çapraz Açılımı: Bu açılım tarot kartlarının çapraz ve ortada bir çizgi şeklinde oluşturulan şekli ile yapılır. Kartlar falı bakan kişinin göz bütünlüğüne uygun bir hale gelir. Bu tarot açılım şekli genellikle merak edilen bir soruya cevap bulmak için yapılacak olan tarot falı için kullanılmaktadır.

Astrolojik Açılım: Bu açılış yönteminde tarot kartları birer sembol gibi düşünülür ve birbirlerine yakın olarak dizilir. Her bir kartın temsil ettiği sembol manevi gücün zayıflığını veya güçlü olup olmadığını da ortaya çıkartır. Bu falı kararsız kaldığınız veya iki şık arasında ciddi bir şüpheye düştüğünüzde cevap bulmak için yapmalısınız.

İlişki Açılımı: Bu tarot açılımında tarot kartları klasik bir biçimde dizilir. Daha sonra ilişkiyi sembolize eden tarot kartları ile fal yapılır. Bu açılımda da sevdiğiniz bir kimsenin veya yakınınızdaki bir insan ile aranızdaki negatifliğin sebebini ve bunun çözümünü bulabilirsiniz.

tarot

[btn link=”https://www.falbakma.com/tarot-fali/” color=”red” size=”size-xl”]Tarot Falınıza Bakmak İçin Tıklayın![/btn]

 

By admin

2 thoughts on “Tarot Açılımları”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

05464843166
× Whatsapp