Tarot Falı Nedir? Nasıl Bakılır?

Tarot falı özellikle son günlerde birçok fal takipçilerinin tercih ettiği popüler fal yöntemlerinden bir tanesidir. Aşk tarotu, kısmet tarotu gibi birçok çeşidi bulunan bu fal yönteminde niyetlerimizin gerçekleşip gerçekleşmeyeceğini çok kolay bir şekilde öğrenebileceksiniz. Tarot falına bakabilmek için herhangi bir doğal yeteneğinizin olmasına gerek yoktur. Çünkü tarot falı tarot kartları ile bakılan kolay bir fal yöntemdir. Sadece yorumlama kısmında hayal gücünüzün geniş olması ve görsel hafızanızın güçlü olması yeterli olacaktır. Tarot falına bakmak için öncelikle 72 adetten oluşan tarot falı kağıdını bulmanız gerekiyor. Ardından fal bakmak için tarot kartlarının anlamlarını, kombinasyonlarını ve kurallarını öğrenmeniz gerekiyor. Bu işlemleri tamamladıktan sonra tarot falına başlayabilirsiniz.

 

Tarot falına bakmak için öncelikle tüm desteyi görmeyeceğiniz şekilde karıştırın. Ardından kağıtları önünüze gelişi güzel bir

şekilde yerleştiriniz. Niyetinizi belirleyerek tarot falına başlayınız. Niyetiniz aşk ile bağlantılı ise aşk tarotu kartları ile kısmet, dilek, gelecek gibi konularda ise farklı tarot kartlarını kullanınız. Tarot falını bakmak için öncelikle 3 adet seçip bu 3 kartı önünüze koyunuz. İlk olarak seçtiğiniz kağıdı açınız. Bu kağıttan çıkan şeklin tarot falına göre yorumunu bulunuz. Aynı şekilde diğer 2 kartı da tek tek açarak yorumlarını okuyunuz. Bu işlemlerden sonra 3 kartı hayal gücünüzde birleştirerek ortak bir yorum ortaya çıkartacaksınız. Böylelikle tarot falınıza bakmış olursunuz.

Hemen tarot falınıza bakmak için tıklayın.

.

error: Content is protected !!