falbakma.com logo

Kahve Falı SembolleriTarot Falı

Tarot Falı bakma

Tarot falı tarihi tam olarak bilinmese de çok eski zamandan günümüze gelen bir fal türüdür , 78 karttan oluşur ,desteleri 22 karttan oluşan küçük sırlar ve 56 karttan oluşan büyük sırlar serisi oluşturmuştur, büyük sırlar özel ve anlamlı durumları anlatır Bu destede, Deli, büyü, Büyücü, Başrahibe, İmparotiçe, İmparator, Başrahip, Aşıklar, Savaş Arabası, Kuvvet, Münzevi, Kader Çarkı, Adalet, Asılmış Adam, Ölüm, Denge, Şeytan , Yıkılan Kule, Yıldız, Ay, Güneş, Uyanış ve Dünya kartları bulunmaktadır. tarot falıma bak diyenler için online tarot servisini sunuyoruz tarotda küçük sırlar ise günlük yaşantıdan olayları tanımlar 10 kart Asalar, 10 kart Kılıçlar, 10 kart Kupalar, 10 Tılsımlar ve geriye kalan 16 kart ise Saraylı Kartları’dır.. Desteler üzerindeki simgeler fala bakan insandan insana değişik yorumlanır. Kartlar yüzyıllar boyu farklı kültürlere bürünmüşse de , kartlar üzerindeki semboller hep aynı kalmıştır. Sitemizde tek kart tarot ve on kart tarot falınıza sanal ve online bakabilirsiniz. tarot falı bakma günümüzün en popüler ve bilindik fallarından biridir. İsteyen herkez inanarak ve çalışarak bakabilir.

Tarot Falı Nasıl bakılır?

Tarot Falı oldukça iyi ve güzel fallardan biridir. Son zamanlarda yoğunlukla tercih edilen fallar arasında yer almaktadır. Zamanımızda Tarot falına oluşan ilgi ve alaka artmıştır. Tam olarak tarihi bilinmesede Günümüzün Falcıları, Astroloji uzmanları ve Tarot Falı bakanları tarot falının araştırmacıları ve meraklıları bu fal çeşidinin tarihini araştırmışlardır.

Orta çağın sonlarına doğru fal olarak kart desteleriyle ve gelişi güzel terkiplerle ortaya çıktığını belirlemişlerdir. Bir çok çeşidi vardır. Bunlar arasında yer alanlardan bazıları: (Klasik, Aşıklar, İtalyan ve Roman, Kısmet Tarotu,) Konunun uzmanlarından oluşan kimseler tarot falı’nın oyun kartlarıyla ortaya çıktığını söylemişlerdir. Kart desteleriyle oynanan oyunlar daha sonraları meraklı ve ilgili kişilerce fal olarak kullanılmaya başlanmıştır.

Bu fal çeşidini uzmanlık edinen kimseler fallara niyetlerle ve resimlerle yorumlar yapmaya yapmaya başlamıştır. Tarot falları geleceği görmenin bir başka yönü ve eski bir kehanet yoludur. Tarot kartlarıyla geleceğe bakılır kartlara gelecek hakkında, sorular niyetler yöneltilir; bu şekilde bakılır. Genel olarak tarot falında neler görülebilir bunlardan bazılarını örnek verelim. ( Aşk hayatı, Evlilik, Para iş sağlık, Kısmetler dileklerin cevabı niyetlerin olup olmayacağı vs.) Konular hakkında yorumlar olur, bir çok  yorumcu kartlara bakar ve bunlardan bahseder. Sitemizde fal bakma hizmetleri ücretsiz olarak sizlere sunulmuştur. Geleceği görmenin bir başka yönü ve eski bir kehanet yoludur. Tarot kartlarıyla geleceğe bakılır kartlara gelecek hakkında, sorular niyetler yöneltilir bu şekilde bakılır.

Tarot Falı Nasıl Bakılır?

 

Tarot Kategorisinden Son Yazılar

FAL ÇEŞİTLERİ