Günümüze kadar ulaşmış olan ve birçok insan tarafından yapılması pratik olan birçok falda baş unsurlardan bir tanesi de niyet etmektir. Genellikle insanlar niyet ederken yapmış oldukları hatalardan dolayı fallarını doğru bir şekilde bakamazlar ve istedikleri cevaplara ulaşamazlar. Bu yüzdende fal bakarken niyetinizi nasıl edeceğiniz çok önemlidir

tarot-kartlari2Tarot Falınıza Bakarken şunlara dikkat edin:

Tarot falına bakarken niyetinizi belirli aşamalarda yapmanız gerekir. Çünkü tarot falında niyetinizi düzgün ve detaylı bir şekilde belirtemezseniz falın sonucunda da hatalı bir cevap ile karşılaşabilirsiniz.

  1. Öncelikle sorunuzun sizinle mi ilgili olduğunu yoksa başka bir kişiyi mi ilgilendirdiğini bulmalısınız. Buna göre kartların sizi seçip seçmeyeceğini anlayabilirsiniz. Bu niyet ederken yapacağınız ilk aşamadır.
  2. İkinci aşamada ise kişi falın sonuçlarını tek bir şeye bağlamamalıdır. Niyetini çok yönlü bir şekilde seçmeli ve çıkabilecek cevap sayısının yüksek olması gerekmektedir. Yani falın cevabı sadece evet veya hayır olacak şekilde soru hazırlamaması gerekir.
  3. Üçüncü aşamada ise kişi niyetindeki detayı orantılamalıdır. Yani genel sorular sormak yerine tek kişi hakkında çok yönlü bir cevap alabilecek şekilde soru sorması gerekir.
  4. Dördüncü aşamada ise ruhsal yoğunlaşmadır. Niyetinize odaklanmalı ve kartları seçerken stratejik değil duygusal davranmalısınız. Son aşamada ise pozitif olun ve niyetinizin sonucunu hep iyimser bir şekilde düşünün.

NOT: Fal bittikten sonra ise çıkan sonucu kötü olsa bile iyimser bir şekilde karşılayın.

tarot-kartlari

 

[btn link=”https://www.falbakma.com/tarot-fali/” color=”red” size=”size-xl”]Şimdi Tarot Falınıza Bakmaya Başlayabilirsiniz![/btn]

By admin

9 thoughts on “Tarot Falında Nasıl Niyet Edilir?”
  1. Suan konustugum insanla sonun nasil olacak onun ile evlilik gözüküyormu? Ve Babam, babamin benim hakkimda ne düsündügü cok önemli sonum nasil olacak bir kac ayin icinde birseyler degisecek mi hem maddi hemde manevi yönünden.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

05464843166
× Whatsapp