Tarot falında kartların dizilişleri ve açılımları olduğu gibi kart açılış stratejilerinden oluşan bazı metotlar vardır. Bu metotlardaki amaç genellikle falın sonucunu güçlendirmek falın sonucunu iyi çıkartmaya çalışmaktır. Bu metotlardan bazılarını söylemek gerekirse;

Basit Metot: Bu metot da tarot kartları içerisinde ilk olan baş tarot kartı seçilir. Daha sonra diğer kartlarda seçilerek sırayla açılır.

15’ Şerli Metot: Bu metot içerisinde kişi 5’er tanede 3 sıra halinde dizilmiş 15 tarot kartından 3 tanesi seçmelidir. Seçtiği kartlar her sırada 1 tane olacak şekilde olmalıdır. Bu metotun kişiye şans getireceğine inanılır.

30’ Arlı Metot:30’ arlı metotta ise kişin 10’ ar taneden 3 sıra veya 5’ er taneden 6 sıra oluşturur. Daha sonra bu sıralardan 3-5 adet kart seçer. Seçtiği kartların hemen önüne bir tane dik 3 tane yan ve tekrardan bir tane dik olacak

şekilde koyar. Daha sonra iki tane dik olan kartı açar. Ardından diğer kartlar sırayla açılır ve yorumlanmaya başlanır.

At Nalı Metodu: At nalı metodunda falı bakan kişi 7 adet Tarot kartı seçecektir. Bu falda baş tarot kartı yoktur. Kişi kabataslak bir şekilde tek tek kart seçmelidir. Seçtiği kartları açmadan V şeklinde veya at nalına benzer bir şekilde dizmelidir. İlk seçtiği kağıdı başlangıç olarak başlatmalıdır.

 

tarot

[btn link=”https://www.falbakma.com/tarot-fali/” color=”red” size=”size-xl”]Tarot Falınıza Bakmak İçin Tıklayın![/btn]

 

By admin

4 thoughts on “Tarot Falı Kart Açılış Metodları”
  1. hayirligunler.ben.temeli.dunus.yapacagiz.iyim.olacak.kutumu.olacak.bana.yazarsaniz.memnu.olrum.tesekurler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

05464843166
× Whatsapp