Terazi Burcu Evlilik Uyumu

Home » Terazi Burcu Evlilik Uyumu

terazi-burcu-evlilik-uyumuTerazi İle Koç Evlilik Uyumu 

Koç İle Terazi’ye bakınız.

Terazi İle Boğa Evlilik Uyumu

Boğa İle Terazi’ye bakınız.

Terazi İle İkizler Evlilik Uyumu

İkizler ile Terazi’ye bakınız.

Terazi İle Yengeç Evlilik Uyumu

Yengeç İle Terazi’ye bakınız.

Terazi İle Aslan Evlilik Uyumu

Aslan İle Terazi’ye bakınız.

Terazi İle Başak Evlilik Uyumu

Başak İle Teraziye bakınız.

Terazi İle Terazi Evlilik Uyumu

Tam bir cennet yapımı evlilik sayılır. Bu durumu sadece çiftlerden birinin uyumsuz yükselen burcu önleyebilir. Her iki Terazi de müşterek temel meraklara ve değerlere sahiptir. Bu nedenle aralarında ortak bir anlayış oluşabilir. Her ikisi de hayran olunmaktan hoşlanır ve evden uzakta hayran gözler aramaları anlayışla karşılarlar. Bu beraberliği destekleyen hususlar karşı olanlardan daha fazladır. Sonuç olarak iyi bir beraberlik diyebiliriz.

Terazi İle Akrep Evlilik Uyumu

Bu iki burç arasında oldukça sempatik bir çekicilik mevcuttur. Akrep ikisi arasında en buyurgan davranandır. Terazinin güzelliği ve dürüstlük sağduyusu Akrep’in değer yargılarını etkiler. Terazi, Akrep’te hayran olduğu tüm meziyetleri bulur. Akrep’in özelliği olan seks davranışları Terazi’nin düşünü kurduğu biçimdedir. Gururlu Akrep incinmediği sürece bu beraberlik uyumlu olarak sürecektir.

Terazi İle Yay Evlilik Uyumu

Terazi kişiliği, yaşamı hafiften alan ve özgürlük aşığı Yay felsefesi ile kolay uyuşamayacaktır. Bununda beraber bundan uygun bir evlilik çıkabilir. Terazi Yay’da aradığı tüm heyecanı bulabilir. Buradaki tek sorun, Terazinin dayanma gücünün derecesidir. Terazi tarzı güzellik, lüks ve sosyal girişim meyli Yay’ı çekecektir. Fakat Terazi’nin kuyruğuna yapışmış birisi olmayacaktır. Çünkü o köleliğe asla katlanmaz, bir gün zincirlerini kırar, kaçar.

Terazi İle Oğlak Evlilik Uyumu

Yüzeyde birbirlerine tam zıt görünen beraberlik sayılır, fakat suskun ve az konuşan Oğlak, Terazi’nin çok ilgisini çeker. Eğer Terazi Oğlak mizacını çok sıkıcı bulmazsa buradan başarılı bir evlilik çıkabilir. Terazi de Oğlak bakış açısına uyum sağlayacak vizyona sahip olmalıdır-özellikle seks konusunda böyle olmazsa anlaşmazlıklar başlar.

Terazi İle Kova Evlilik Uyumu

Evlilik için mükemmel bir beraberlik sayılır. Kovalar Terazi için en olumlu benzerlik gösterir. Her ikisinin de güzellik, toplum sevgisi ve sosyete faaliyetleri aralarında ideal ortaklık temeli olur. Kova kişisinin zaman zaman ne yapacağı belli olmayan davranışları ve ortada bir neden yokken ortadan çekilme meyli, beraberlikte sorun olabilir. Bu durumda en iyi çare onu olduğu gibi bırakmasıdır. Bir süre sonra her şey düzelecektir. Terazi açıklama yapması için ısrarcı olmazsa bu beraberlik yürüyecektir.

Terazi İle Balık Evlilik Uyumu

Bu beraberlikte karşılıklı bir çekim gücü vardır. Fakat uzun sürmesi seyrektir. Balık, Terazi’nin mükemmel beraberliğinden memnun kalacaktır. Fakat Terazi mizacının sosyal girişimlere meyli olması içten içe kıskançlık dumanları çıkartacaktır. Terazi insanların büyük çoğunluğu ile kaynaşabilir. Oysa Balık titiz bir ayrımcıdır. Hiç bir şey Terazi’yi alıngan ve karamsar bir Balık kadar mutsuz yapamaz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© Copyright 2023 Deneme Bonusu Veren Siteler 2023
Powered by WordPress | Mercury Theme
error: Content is protected !!