Tılsım Ası Kartı Anlamı

Home » Tılsım Ası Kartı Anlamı

Tarot’taki Tılsım ası, maddi güç, refah, pratiklik ve güven anlamına gelir. Bolluk ve güvenliğin söz konusu olduğu olasılığı gösterir. Ttılsım ası’nın bir Tarot okumasındaki anlamı yeni başlangıçlardan biridir.

Düz Tılsım Ası Kartı Anlamı

Tılsım ası bir Tarot okumasında dik olduğunda, bunun farkında olmasanız da verimlilik tohumunun ekildiği anlamına gelir. Bu tohum, istenen sonuçlara odaklanma ihtiyacı, pratik konulara odaklanma ihtiyacı, bir hediye teklifi, bir fırsat veya başka bir şey gibi herhangi bir şekilde filizlenebilir. Eğer beş köşeli yıldızın asını çizerseniz, enerjisinin size nasıl fayda sağlayacağını incelemenin zamanı geldi. Hayalleri, fantezileri ve cüretkarlığı bırakmanın ve pratik olmanın zamanı geldi. Güvenilir deneyimler arayarak kendinizi güvende hissetmenin, hayatınıza güven inşa etmenin zamanı geldi. Doğuştan sağduyunun yardımıyla topraklamaya odaklanma zamanı. Maddi varlığınızın tadını çıkarma zamanı. Beş Kökenli Asın ortaya çıkışı, hayallerinizi gerçekleştirebileceğiniz bir işarettir. Onları nasıl gerçeğe dönüştüreceğinizi anlamanıza yardımcı olacaktır.

Ters Tılsım Ası Kartı Anlamı

Tılsım ası bir Tarot okumasında tersine çevrildiğinde, kaçırılan şanslar ve fırsatların kaybedilmesi anlamına gelebilir. Belki de doğru planlama yapmıyorsunuz ya da kendinize inanmıyorsunuzdur. Ne olursa olsun, işlerin seni geçtiği anlamına gelir.

Tılsım Ası Kartı Aşk Anlamı

Bir Tarot aşk okumasında tılsım ası, yeni başlangıçların ve yeni başlangıçların bir göstergesidir. Bekarsanız, hayatınıza girecek harika birini arayın, ya da belki başka birinin hayatına giren harika birisiniz. Eğer bir ilişkiniz varsa, ortaklığınız yaşamınızda istikrarlı ve pozitif bir güçtür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© Copyright 2023 Deneme Bonusu Veren Siteler 2023
Powered by WordPress | Mercury Theme
error: Content is protected !!