Toprak Elementi – Toprak Grubu Burçları

Boğa 20 Nisan – 20 Mayıs

Başak 23 Ağustos – 22 Eylül

Oğlak 22 Aralık – 19 Ocak

 

Toprak elementi grubu, toprak burçları altyapı kurulumu eğiliminde ve meydana getirilmesinde aktif rol alır.Yakınlarının veyahut kendilerinin rüyalarını gerçekleştirirler.Bir işte başarılı olurlar.Başladıkları işlerin tüm ince ayrıntısına kadar öğrenirler.Sorumluluklarını en iyi yerine getirendir onlar.Kendilerini işlerine adamış, gerçekten sorumluluk sahibi kişilerdir.Başarılarının arkasında yatan sır ellerindeki kaynakları en iyi ve sonuna kadar verimli bir şekilde kullanırlar.Dakiktirler her şeyi zamanında yaparlar.Sadık kişiliklere sahiptirler.Güvenilirdirler.Tedbirli, tutumlu bir kişiliğe sahiptirler.Bir işi emanet edecekseniz toprak grubu burçlarından olan insanlara emanet edebilirsiniz.Zamanlarını asla boşa harcamazlar.İyimser, hırslı ve bir o kadarda kararlı bir yapıya sahiptirler.
Boğa burcu insanları çok duyarlı ve çevresini seven bir yapıya sahiptirler.Sanat eserlerini ve doğal yapıları son derecede korurlar.Emeğe saygıları vardır.
Başak burcu insanları özellikle sağlık konularına düşkünlükleri vardır.Birçok doktor, hemşire vs. sağlık ekibi başak burcundandır genellikle.Araştırma, geliştir konusunda son derece iyidirler.Başak burçlarından büyük insanlar araştırma, gazeteci, yazar, yönetici vs. çıkmıştır.Düzenli bir o kadarda dikkatlidirler.Doğal olarak düzen ve dikkat isteyen işlerde çok iyidirler.
Oğlak burcu insanları devlet ve hiyerarşide öne çıkmış insanlardır.Düzen olmadığı zaman işlerinde büyük karışıklık olacağını bildikleri için bu burç insanlarıda oldukça düzenli ve dikkatlidir.Genelde işlerinde itibar, konum ve yetki sahibi kişilerdir.

error: Content is protected !!