Vefk

Home » Vefk

Aşk Büyüsü vefki, Vefk yapmak isteyenler bu sayfamıza dikkat edin !

Vefkler Ayni toplami ya da ayni anlami veren, birçok karelerden meydana gelmiş, tek bir büyük karenin içinde, sayılar yani (Sayı Vefki), veya harflerin oldugu ( Harf Vefki) bulunur. Bunların çok türleri vardir. Altılı vefkler karesinin içinde 36 küçük kare mevcuttur. Buna altılı (müseddes) denir. Yedili bir vefk karesinin içinde ise, 49 küçük kare vardır. Buna da yedili (müsebba) denir. Amaç dogrultusunda bu vefk karelerinin içine yazılan sayı ya da harflerin bir yerlestirme düzeni vardir. Bu, dileğe göre belirlenir. Mesela dilek, iyilik ya da hayır için tutulmuşsa, çift olan sayılar veya bunların karsılığı olan harfler, büyük karenin dört bir köşesinde bulunan küçük karelere yazılır. Amaç kötülük yapmak ise, bu sayı ve harflerin kareler içindeki sıralanışı da bir haç seklinde olur. Yani tek harflerle ve sayılarla olur. vefk ilminde Alfabedeki her harfin sayısal bir değeri vardır. Harflerin bu sayı değeriyle rakam gibi kullanılmasina & quot; Ebced Hesabı & quot; denir. Ebced’de her bir harfin bir Allahın adına ve bazi tabi güçlere karşılık geldiği sayılmış, ayrıca bunlara karsılık olan timsaller sayesinde vefkler giz ve sır dolu bir sistem meydana gelmiştir.

Vefkler ne işe yarar nerelerde kullanılır?

  • EŞLER ARASINDAKİ HUZURSUZLUKLAR GEÇİMSİZLİK KONULARI
  • KISMETI BAGLI OLAN BAYAN VE ERKEKLER
  • BÜYÜ,MUSKA, GÖZ, NAZAR, CIN MUSALLATINA MARUZ KALAN KIŞILER
  • RUHSAL VE MANEVI YÖNDEN BUNALIMI OLAN KISILER
  • IŞ KONUSUNDA BAŞARILI OLAMAYAN KIŞILER
  • EŞINDEN, NIŞANLISINDAN, SÖZLÜSÜNDEN, SEVGILISINDEN
  • AYRILANLAR YADA SORUNLU BERABERLIK YAŞAYAN KIŞILER
  • ŞANSI, RIZIKI, KISMETI, BAĞLI OLAN KIŞILER YADA IŞLERI YOLUNDA GITMEYEN KIŞILER

Vefkler Havas ve Ledünni İlminde Günümüzde bir çok alanda kullanılmaktadır. Bunlardan bağzılarını sizleri bilgilendirmek amacıyla siz sevgili ziyaretçilerimizin ilgisine sunuyoruz. Vefk yapma konusunda gerekli tüm detayları sizlere sunduk vefk yapmak isteyenler sitemizde bu konu hakkında geniş bilgi bulacaklardır. Sitemizdeki tüm bilgiler falbakma.com aittir. İzinsiz kopyalanamaz kaynak gösterilmeden başka sitelerde yayınlanamaz..

 

Vefk Nedir?

Vefk”in sözlük anlamı uyum ve dengedir, vefkin sağdan sola, yukarıdan aşağıya veya bir köşeden diğer köşeye olan evlerindeki sayıların toplamı birbirine eşit olduğu için bu adı almıştır, dini terminolojide ise vefk, “tesirli duâ” demektir. Vefk, metafizik alemden kaynaklanan bir problemin düzelmesi için veya hedeflenen bir menfaate ulaşabilmek için gerekli manyetik rezonansın herhangi bir noktaya transferini mümkün kılan ve semanın herhangi bir katına tünel açmaya yarayan, metafiziksel bir mikroçiptir. Vefk bir dörtgen içinde birbirlerini dik olarak kesen doğruların arasında meydana gelen dörtgenlere, belirli zaman ve şartlarda, belli kurallar ile sayılar, sayıların değerlerinde harfler, kelimeler yada sayıların, harflerin ve kelimelerin beraber yazılmasıyla meydana getirilen şekildir.

Belirli bir amacı elde etmek için yapılan vefk, kurallarına uygun yazıldıktan sonra, derecelerinin hizmetlilerinin isimleri bulunur. Bu hizmetliler Dua ve yemin vasıtasıyla istenen işlerde Allah’ın (C.C.) izniyle görevlendirilir, böylece etkili olur. Vefkin yapılış kurallarını bilmek gerekir, bundan başka, burçlar, burçların özellikleri, uğurlu gün ve geceleri, birbirleri ile olan dostluk veya düşmanlıkları, burçların yönetici gezegenleri, gezegenlerin birbirleriyle olan dostluk ve düşmanlıkları, gezegen ( yıldız ) saatleri, gezegenlerin tütsüleri, günlerin ve gezegenlerin hizmetlilerinin isimleri ve vefkin derecelerinin hizmetlilerinin isimlerini bulma metotlarını da bilmek gerekmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© Copyright 2023 Deneme Bonusu Veren Siteler 2023
Powered by WordPress | Mercury Theme
error: Content is protected !!