Yasak ilimler

yasak-ilimler

Mührü Süleyman AS. Şehri Esrarı Fazileti

Süleyman AS. dan Şöyle rivayet olunur. Bir kimse bu benim mührümü üzerinde taşırsa o kimse gündüz belasından musibetinden sıkıntısından gece kazasından şeytanın şehrinden ve şeytanlaşmış insanların şehrinden korunur emin olur. Cin ve Peri şehrinden korkularından korunur emin olur. Bir kimseye cin musallat olsa o kimse bu mührü taşırsa kurtulur ve emin olur. Gayet mücerrebtir uygulanmalı aklı başında herkes taşıyabilir zalimlerin eline geçmemeli verilmemeli ! havas ilmi Hakkında Bilmedkleriniz ve gizli ilimler hakkında öğrenmek istediğiniz herşeyi bu sitede bulacaksınız.

Aşağıdaki ayeti kerimeyi bir mum üzerine 2000 adet okunacak ve filan kişide benim sevgimden aşkımdan böyle bu mum nasıl yanarsa oda yansın ve bir an evvel bana dönsün benim sevgime cevap versin (burada niyet söylenecek) deyip cuma günü akşama denk gelen zühre saatinde yakılacak. Bu çalışma uyguladığınız kişi nerede ve ne kadar uzakta olursa olsun döner gelir ve sizi ölene kadar sever ve yanınızdan asla ayrılmaz. okunacak dua: Ve elgaytü aleyke mehabbeten minni. Ayrıca enfal süresi 63 ayet 2 kere okunmalı: Bismillahirrahmanirrahim.Ve ellefe beyne kulûbihim, lev enfakte mâ fîl ardı cemîan mâ ellefte beyne kulûbihim ve lâkinnallâhe ellefe beynehum, innehu azîzun hakîm.

İhlas Süresi ile aşk büyüleri Yeni bir Ayın ilk Pazar gecesi niyet edilir. yatsı namazından sonra gusül abdesti alınır iki rekat hacet namazı kılınır ve 7 defa yasin süresi okunur. Gece onikiden sonra İhlâs suresini 1002 defa okur ve her okumanın sonundada şu kasemi okursan, matlubun olan kişi sana aşk ve muhabbetle celb yani seni sever senin sözünde olur. Niyet ettğin kişi sana karşı aşk ve muhabbet duyar

Tevekkel yâ abdurrahmân ve yâ abdulvâhid ve yâ abdus samed bi celbi ve tehyîci fülân ibni fülânete bi mehabeti fülânete binti fülânete bi hakki mâ ta’tekıdûnehü min hâzihis sûreten.

yasak-ilimler

Açıklama: (fülân ibni fülânete) denilen yerde niyet edilen kişinin annesinin adı ve kendi adı söylenmeli kişi erkekse (ibni) kadınsa (binti) (fülânete binti fülânete) burada kendi adını demelisin. Unutmayın (binti kızı demektir) ibni de oğlu demektir. Burada paylaştığım bilgiler her yerde bulunur türden değildir. Sizler için büyü yapmadan yapılacak tamamen dua ile yapılan bu terkipleri hazırladım Lütfen Bunun kıymetini bilin. Büyü olmayan ve halk arasında büyü olarak bilinen aşk büyüleri ve aşk büyüsü yapmak istersen, Servisler kısmından Büyü ve büyücülük bölümüne bakabilirsiniz..

error: Content is protected !!