Yay Burcu Evlilik Uyumu

yay-burcu-evlilik-uyumuYay İle Koç Evlilik Uyumu

Koç İle Yay’a Bakınız

Yay İle Boğa Evlilik Uyumu

Boğa İle Yay’a Bakınız

Yay İle İkizler Evlilik Uyumu

İkizler İle Yay’a Bakınız

Yay İle Yengeç Evlilik Uyumu

Yengeç İle Yay’a Bakınız

Yay İle Aslan Evlilik Uyumu

Aslan İle Yay’a Bakınız

Yay İle Başak Evlilik Uyumu

Başak İle Yay’a Bakınız

Yay İle Terazi Evlilik Uyumu

Terazi İle Yay’a Bakınız

Yay İle Akrep Evlilik Uyumu

Akrep İle Yay’a Bakınız

Yay İle Yay Evlilik Uyumu

Her ikisi de aynı kültür ve sosyal ortamdan olmadıkça, oldukça tuhaf bir beraberlik sayılır.Bu iki Yay’ın evliliği mutluluk ışığını yansıtmaz. Her şeyi ya birlikte yapmalı veya bir şey yapmamalıdır. Her konuda aynı özellik ve meraka sahip olmaları gerekir. Her ikisi de özgürlük sever, fakat özgürlüğü birlikte kullanmazlar. Evliliğin yürümesi için birisi kasabadan giderken öteki evi beklemeye razı olmalıdır. Bu beraberliğe atılmadan önce çok iyi düşünmeleri gerekir.

Yay İle Oğlak Evlilik Uyumu

Yay kanatlarını biraz kırpmadıkça  bu beraberlik devam sinyalleri vermez. Karakter olarak iki farklı oluşuma sahiptirler. Biri iyimser, diğeri karamsar. Yay, şeytanı kovuğundan çıkartacak mizaca sahipken Oğlak somurtkan birisidir. Bu beraberlik Yay için çok mutsuz olur.

Yay İle Kova Evlilik Uyumu

Bu beraberlik temel olarak başarıya açıktır. Her iki karakter genelde pek çok konuda uyuşabilir. İkisi de sosyal çevreye düşkündür ve geniş bir muhitleri olur. Yay, Kova’nın ruh halini ve ilginçliklerini anlamaya hazırdır. Gerekli müsaade ve anlayışı gösterip bekleyebilir. Her ikisi de gezmekten ve heyecandan hoşlanırlar. Neticede bu beraberlik yürüyecektir.

Yay İle Balık Evlilik Uyumu

Özgür ve savruk Yay, Balık’da taşınması zor bir ağırlık bulur. Aralarında yakın bir dostluk ve ilginç çok şey varken, Yay Balık ile evliliği çok sınırlandırıcı bulabilir. Aşk sonunda acınarak yerini alsa da, bundan sonra vicdan ile görev arasında bir mücadele başlayacaktır. Yay, bir Balık ile evlenmeden önce iki kez düşünmelidir.

 

 

error: Content is protected !!