Yayların Diğer Burçlarla İlişkisi

Yayların Diğer Burçlarla İlişkisiKoç İçin Yay;

Asil ve cömert bir dosttur. İki burç, mizaçları itibariyle iyi anlaşırlar. Hareketli ve heyecan doludurlar.Belki Yay Koçun bazı yönlerini pek beğenmeyebilir ama Koç yayın davranışlarından çok etkilenecektir. İki karakter evlilik gibi sorumluluklar gerektiren ilişkilerde bir araya gelirse, küçük anlaşmazlıkları büyütmemeye dikkat etmelidirler.

Boğa İçin Yay;

Savurgan ve güvenilmezdir. İki burcun ortak yönleri çok az olduğundan birbirlerini pek anlamazlar. Ama aslında birbirlerini çok iyi tamamlayabilirler. Anlaşmakta zorluk çekmeyecekleri konu ise, insanlara barışçı, iyimser ve hoşgörülü bakmak gerektiğidir. Kavgasız ve çekişmesiz bir beraberlik yaşarlar.

İkizler İçin Yay;

Ukala ve çok bilmiştir. Özellikle karşıt açıları varsa birbirlerinin fikirlerini ve bilgilerini sınamayı severler. İkizler Yayın tartışmasız üstünlük taslamasından, ”ben her şeyi bilirim” tavrından hoşlanmaz. Ancak karşıt açıları yoksa birbirlerini güzelce tamamlayabilirler. İlişkileri dostanedir ve çok gezmeleri mümkündür.

Yengeç İçin Yay;

Kibirli ve soğuktur. İki burç birbirine çok benzemez. Yengeç duygusal bağlılığını yöneltebileceği güvenilir bir kişi olarak yayı asla seçmemelidir. Çünkü her ne kadar asil ve cömert görünse de Yayın bağımsızlık tarafı onu hayal kırıklığına uğratır. Ancak ölçülü duygularla bir araya gelirlerse farklılıklarıyla birbirlerini bütünleyebilirler.

Aslan İçin Yay;

Takdir edilecek bir şahsiyettir. Üstünlük ve büyüklük peşinde olan iki karakter,birbirine çok benzer. Ama bu benzerlik olgunlaşmamış karakterlerde rekabet ve çatışmayı da beraberinde getirebilir. Bu burçların evlenmesi halinde asalet ve lüks düşkünü, gösterişçi çiftler ortaya çıkar.

Başak İçin Yay;

Gösterişçi, çok bilmiş ve özensizdir. İdealleri hayalci, değerleri samimiyetsizdir. İki burç özellikle güneşleri kare açı yapmışsa pek anlaşamaz. Oysa birbirlerinden öğrenebilecekleri şeyler vardır. Başak Yaydan hoşgörüyü, Yay Başaktan ideal insanı hayata geçirmek için gayret ve itinayı öğrenebilir.

Terazi İçin Yay;

Terazi Yayla iyi geçinir. İki burç birbirlerine pek bağlılık beklemeden dostane bir ilişki sürdürebilirler. Şık ve zarif davranarak birbirlerini etkilerler. Ancak hayatın gerçekleri, sorumluluk ve zorlukları başlayınca bu ikisini bir arada tutmak zorlaşabilir. İlişki sorumluluk ve özveri istiyorsa en azından birinin değişmesi gerekecektir.

Akrep İçin Yay;

Mesafeli ve kaypaktır. Birbirlerinin beklentilerini pek karşılamasalar da bir araya gelmelerine sıkça rastlanır. İki karakter farklı yapılarıyla birbirlerini bütünleyebilirler. Komşu oldukları için çoğu zaman gökcisimleri birleşebilir. Farklı yeteneklerini birleştirerek kültürlü bir çift oluşturabilirler. İkili ilişkide akrebin yayın bağımsız davranmasından hoşlanmamasına sıklıkla rastlanır.

Oğlak İçin Yay;

Aptalca, iyimser ve tedbirsizdir. Komşu burçlar oldukları için sıklıkla bir araya gelen ikili, aşırı iyimserlikle kötümserliğin ortasını bulmakta birbirlerine yardım edebilirler. Oğlak, Yaya sorumluluk duygusu ve tedbiri öğretir. Yay da oğlağın görüşlerini esnetir.

Kova İçin Yay;

Açık yürekli ama biraz taşkınca bir karakterdir. Serin kanlı Kova karakteri yayın davranışlarını abartılı bulsa da hoşlanır. İkilinin açık sözlülük ve bağımsızlık anlayışları uyuşur. Ancak bu kadar bağımsızlık ciddi ilişkilerde fazla gelebilir. İkisinden birinin dengeleyici özelliklerinin devreye girmesi gerekir.

Balık İçin Yay;

İdeallerin ve değerlerin samimiyetsizce lafını eden ukala bir karakterdir. İdealleri için kendini adayan Balık, Yayın gösterişçiliğine inanmaz. Özellikle kare açıya sahip iki burç , birbirini aşırı uçlarda görür, pek hoşlanmazlar. Aslında ikisinin de yapılarında yüksek değerler ve anlam arayışı ortaktır. Eğer benliksizlik ile özgüvenin ideal dengesini bulmak için birbirlerinden bir şeyler öğrenmek isterlerse çok fayda elde ederler.

Yay İçin Yay;

Yay burcu kendi burcunun aynasında kibrinin ve iddiacılığının farkına varabilir. Bu onun kendini düzeltip olgunlaştırmasını da sağlayabilir. Güneşleri birleşen Yaylar arasında iki kibirden oluşan aşılmaz bir mesafe oluşur.

 

error: Content is protected !!