Yengeç Burcu Evlilik Uyumu

Home » Yengeç Burcu Evlilik Uyumu

yengec-burcu-evlilik-uyumuYengeç İle Koç Evlilik Uyumu

Koç İle Yengeç’e Bakınız.

Yengeç İle Boğa Evlilik Uyumu

Boğa İle Yengeç’e Bakınız.

Yengeç İle İkizler Evlilik Uyumu

İkizler İle Yengeç’e Bakınız.

Yengeç İle Yengeç Evlilik Uyumu

Bu ikili evlilik yaşamlarının mükemmel bir aşk hikayesini yazarlar, çünkü her biri diğerinin arzularını, isteklerini ve ihtiyaçlarını sempati ve anlayışla karşılarlar. Arada bir ikisinin arasında anlaşmazlık noktaları doğal olarak olacaktır, fakat, çocuklarından beri süre gelen deneyimleri yüzünden birbirlerini anlayacaklardır. Bu nedenle evlilik yaşamlarında her fırtınayı atlatacak bir uyum sağlayabilirler.

Yengeç İle Aslan Evlilik Uyumu

Bu ikiliden genel olarak iyi bir beraberlik çıkar çünkü, Yengecin yöneticisi Ay, Aslanın yöneticisi Güneş’in doğal bir yansımasıdır. Bu beraberlik konusunda çok şey söylenebilir. Öncelikle Yengeç hayranlık uyandıran Aslan enerjisinden mutluluk duyacaktır. Aslan’ın yüce yüreği, Yengeç’in huysuz davranışlarını hoş karşılayacaktır. Özellikle Ay’ın güçlü etkisinin sezildiği zamanlarda bu durum daha belirgin olacaktır.

Yengeç İle Başak Evlilik Uyumu

Başak, barışçı ve sakin bir yaşam için Yengeç’in arzularına göre davranmaya gayret etmelidir. Yengeç tutkusu ve duygusallığı, Başakların olaylara pratik ve doğrudan yaklaşımından hoşnut kalmayacaktır. Yengeçler, özellikle seks konusunda ağızları sıkıdır ve utangaçtır. Oysa bu durum Başak mizacı için büyük hayal kırıklığıdır. Kendi kabuğu içine çekilmesine bir kez göz yumduğu Yengeç’i çıkartmak çok zor olur.

Yengeç İle Terazi Evlilik Uyumu

Özgürlük seven Terazi için Yengeç uygun bir eş sayılmaz. Bu iki sevgili bir kez ciddi anlaşmazlığa düştüler mi uzun süre birbirlerinden uzaklaşabilirler. Terazinin özeni ve dikkati sayesinde bir barış devresi yaşanabilir. Terazi’nin adalet ve dürüstlük meyli sayesinde Yengeç onlardan sağlayacağı avantajları istediği gibi kullanacaktır.

Yengeç İle Akrep Evlilik Uyumu

Yönetici ve buyurgan Akrep ağzı sıkı Yengeç için iyi bir eş olabilir.Kıskançlık duygusu bu çiftin arasına arada bir kara kedi gibi girebilir. Akrep Yengeç’in huysuzluğunu iyi idare edebilir. Sonuç olarak Yengeç ve Akrep beraberliğinden ideal bir evlilik çıkabilir.

Yengeç İle Yay Evlilik Uyumu

Bu ikilinin evlenmesinden ortaya sadece sorunlar çıkacaktır. Sadece ikisinden birinin burcunun tüm etkilerini ortadan kaldıran bir fedakarlık gösterisi olursa anlaşabilirler. Yengeç’in evi onun kalesidir fakat, Yay için ev sadece şapkasını askıya bıraktığı yerdir.

Yengeç İle Oğlak Evlilik  Uyumu

Astrolojide Yengeç ile Oğlak birbirlerine karşıt kutuplardır. Yani zıt sayılırlar.Her iki burcun insanında ortak özellikler vardır. Demek ki yaşamda gerçekte bir zıtlık fazla değildir. Yengeç, Oğlak’ın anlaşılmaz şikayetlerine ve yakınmalarına sempati ve anlayışla yaklaşacaktır. Her ikisi de isteklerine kavuşmakta ağır ağır ve kararlı yürüyen karakter taşırlar. Oğlak, Yengeç’in rüyalarını gerçekleştirecek kabiliyete sahiptir. Oğlak ise başarılı olduğunu anlayacak ve bunun zevkini tadacaktır.

Yengeç İle Kova Evlilik Uyumu

Kovanın sosyal girginliği ve hareketliliği ev yaşamını seven Yengeç için aşın gelebilir. Kova iyi talihlerinin ödüllerini tüm dünya ile paylaşmak isterler.Oysa Yengeç bu konuda kişisel beklentiler içindedir. Yengeç beğenileri daha ziyade tutucudur. Kovanın beğenileri ise bunun tersidir. Uranüs’ün sürprizli dış merkezciliği ile Ay’ın duyarlılığı anlaşamaz. Birinin özveri gösterip kendini değiştirmesi durumunda bu iş yürüyebilir.

Yengeç İle Balık Evlilik Uyumu

Bu iki burcun evliliği astrolojik olarak idealdir. İkisi de en duyarlı ve karmaşık ruh halinden Güneş’in yansıtmaya dönük bir yapıya girebilirler. Aşıkların çatışmaları belki sıkça olacaktır fakat, bir süre sonra aralarında barış ilan edecektir. Ev sevgisi, mülkiyetçilik arkadaş çevresi her ikisinin de ortak mizacıdır. Bunlar birbirlerini tamamlayan bir anlayış ile bu işi yürütebilirler.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© Copyright 2023 Deneme Bonusu Veren Siteler 2023
Powered by WordPress | Mercury Theme
error: Content is protected !!