Günlerin Yıldız Saatleri

gunlerin-yildiz-saatleri

Yıldız Falları ve Yıldızlar Alemi Nedir?

Yıldız saatlerinden bağzı örnekler her günün bir saati olduğu gibi her saatinde yıldızları vardır. Bağzı günlerde fal bile bakılırken falların ve yıldızların intikal etdiği saatler ve zamanlar çok önemlidir. Bir işe başlarken bir okuma yaparken veya vefk yaparken veya fal bakarken bu saatler gözetilir.

Bu zaman ve saatler arasında en önemli günler pazar, pazartesi, perşembe, cuma günleridir. Bu günlerin ve diğer günlerin her saatinin bir önemi vardır. Bu saatlerden bağzıları, Kamer, Şems, Zühre, Müşteri, Zühal yıldızlarıdır.

Bütün burçlar Kamer Cevza burcuna geldigi zaman kitaplar okuyup mütala etmek, isar okumak, haber göndermek, mektup yazmak, hesap isleri yapmak, vekil tayin etmek ve vezirler yüzünü görmek iyidir.

gunlerin-yildiz-saatleri

Şems saatinde, Sevdiğini bağlama muhabbet tılsımları sıcaklık yapılır. Giden birini geri getirme kaçmışı geri çevirme vafkleri ve havas ilmi uygulamaları yapılır.

Müşteri saatinde, işyeri bereket celbi, bol kazanç celbi, rızık ve kısmet açma vefkleri yapılır.

Zühre saatinde eşler arasında sevgi ve muhabbet için yazmalar vefkler, ve okumalar yapılır. Ayrılanlar araları kötü ve bozuk olanlar barıştırılır.

Müşteri ve Zühal yıldızları

Her türlü dilek ve bütün işlerinde başarılı olmak için: Bu uygulama Müşteri saatinde’de yapılır. Bu konu hakkında daha detaylı bilgi sitemizde yer almaktadır. Zühal saatinden sonra Fecrden ve sabah namazından önce Allah rizası için iki rekat namaz kıl.
Namazdan sonra 10 defa Yâsîn sûresini okuyup, 70 defa da su ismi a’zam’ı: Ahûnün kâfün edümme hamme hâün âmîn. Eselüke allâhümme yâ men hüve ahûnün kâfün edümme hamme hâün âmîn en tefal lî kezâ ve kezâ. dersin. istediklerin kabül olup, bütün islerindede başarılı olursun. ve bunu okumaya 1 ay devam et inşallah allahın izniyle tüm dileğin kabul olur. Kötü niyet ve davranışlardan uzak durmalı tam manada Allaha tevekkül etmeli ve ondan hayrı ve iyiliği istemelidir.

error: Content is protected !!