Yıldızname Falı Nedir? Ve Nasıl Bakılır?

Yıldızname falı adından da anlaşılacağı gibi yıldızlarla ve burçlarla alakalı olarak yapılan bir fal yöntemidir. Günümüzde yıldızname falının kolay ve zor olarak 10’larca fal bak çeşidi bulunmaktadır. Yapılması zor olan ve ruh gücüne ihtiyaç duyulan yıldızname fallarını genellikle medyumlar yapabilirken yapılması kolay olan yıldızname falını tüm insanlar kolaylıkla yapabilir. Peki her insanın yapabileceği kolay yıldızname falı nasıl bakılır? Diye soracak olursanız; öncelikle elinize bir kağıt ve kalem almanız gerekir. Kağıt kalemi aldıktan sonra yıldızname falındaki harflerin değer tablosuna göre fal işlemi başlar.
Yıldızname falı değer tablosu;
A=1 E=5 I=10 M=4 R=8 Ü=7
B=2 F=8 İ=10 N=2 S=0 V=6
C=3 G=8 J=3 O=7 Ş=0 Y=10
Ç=3 Ğ=4 K=4 Ö=7 T=4 Z=7
D=4 H=8 L=6 P=2 U=7
Kağıda kendi isminizi ve annenizin ismini yazınız. Yazdıktan sonra isminizdeki her harfin altına değerini yazınız. Aynı işlemi annenizin ismine de yapınız. Daha sonra yazmış olduğunuz sayıları toplayarak 12’ye bölünüz. Çıkan sayıyıda burç tablosundaki numaralara bakarak gelecek hakkında sizi yönlendirecek burcu öğrenip yorumlarını okuyun. Bu fal işlemine örnek verecek olursak; sizin adınız Eda annenizin adı ise sema ise 5+4+1 + 0+5+4+1 = 20/12= 1,7 gibi bir sonuç çıkar. Bunu 2’ye yuvarlayarak burç tablosundaki size geleceği gösterecek burcu öğrenmiş olursunuz.

Burç tablosu;
1 Kalırsa KOÇ, 2 Kalırsa BOĞA, 3 Kalırsa İKİZLER, 4 Kalırsa YENGEÇ, 5 Kalırsa ASLAN, 6 Kalırsa BAŞAK, 7 Kalırsa TERAZİ, 8 Kalırsa AKREP, 9 Kalırsa YAY, 10 Kalırsa OĞLAK, 11 Kalırsa KOVA, 12 Kalırsa BALIK

Hemen Yıldızname Falınıza bakmak için tıklayın!

error: Content is protected !!